Francouzka Louise zazářila ve svatebních šatech své mámy. 40 let po svatbě svých rodičů

Francouzka Louise zazářila ve svatebních šatech své mámy. 40 let po svatbě svých rodičů Zdroj: Gauthierleguen.com

Abyste si na své svatbě připadala jako princezna, rozhodně na sobě nemusíte mít nové svatební šaty šité na míru nebo trendy kousek z půjčovny. Nádherně můžete vypadat i v několik desítek let starých svatebních šatech. Tak jako Francouzka Louise, která si oblékla svatební šaty po své mamince na jedinečné focení.

Francouzka Louise se ve svatebních šatech po své mamince přímo nevdávala. Do těchto dlouhých bílých šatů s elegantní výšivkou, jež toho hodně pamatují, ale stále jsou nadčasovým kouskem, se oblékla z jiného důvodu. Lousini rodiče totiž slavili krásných 40 let od svatby a jejich dcera je chtěla ohromit něčím speciálním.

Zdroj: Gauthierleguen.com Této mladé ženě bylo líto, že maminčiny svatební šaty už dlouhá léta pouze leží ve skříni. Proto se rozhodla, že desítky let starým šatům vdechne nový život a své rodiče u příležitosti 40. výročí svatby překvapí.

Zdroj: Gauthierleguen.com Louise si svatební šaty, v nichž se její máma před 40 lety vdávala, potají půjčila, a nafotila v nich sérii jedinečných snímků v boho stylu. Výsledné fotky, na které by mohla být pyšná i každá nevěsta, svým rodičům ukázala přesně v den jejich 40. výročí svatby.

Zdroj: Gauthierleguen.com I když se Louise ve svatebních šatech své maminky přímo nevdávala, tímto krásným gestem své rodiče dojala k slzám. Tato mladá žena navíc ukázala, že je věrnou kopií své maminky. Louise totiž ve svatebních šatech vypadá přesně jako její máma před 40 lety. Myslíte si to také?

Zdroj: Gauthierleguen.com Francouzka Louise ovšem není jediná, kdo si oblékl svatební šaty po své mamince. Rodinné tradice ctí spousta nevěst z celého světa. A co vy? Oblékla jste si při určité příležitosti svatební šaty po své mamince, či dokonce babičce? Nebo jste si je vzala přímo na svou svatbu? Popište nám svůj rodinný příběh v komentářích.

Autor:
Publikováno: 19. 5. 2020 12:29 Nahlásit obsah