Kategorie Třešně

Článek
Jak správně zamrazit třešně? Máme pro vás osvědčené tipy a triky
Jak správně zamrazit třešně? Máme pro vás osvědčené tipy a triky Chcete si vychutnat třešně také v zimě? Odpověď je jednoduchá: zamrazte je! V následujícím článku vám přinášíme osvědčené rady a postupy, jak správně zamrazit třešně, aby si zachovaly svou chuť a kvalitu. Také vám dáme tipy na to, jak mražené třešně následně využít při vaření.
Článek
Třešňová bublanina, která je vláčná a nadýchaná. Vyzkoušejte ověřený recept
Třešňová bublanina, která je vláčná a nadýchaná. Vyzkoušejte ověřený recept Co dělat s třešněmi? Upečte si z nich báječnou třešňovou bublaninu, která vás překvapí svou chutí. Máme pro vás recept na opravdu luxusní bublaninu. Pokud zrovna zpracováváte úrodu třešní nebo také višní, pusťte se do její přípravy. Tento recept na třešňovou bublaninu je rychlý, snadný, chutný i levný.
Článek
Jak zbavit třešně červů? Postačí trik ověřený generacemi
Jak zbavit třešně červů? Postačí trik ověřený generacemi Červivost třešní řešíme běžně tehdy, když si chceme upéct třešňový koláč nebo zavařit třešně na kompot. Jak tedy odčervit třešně, pokud je chceme následně zpracovat ve velkém? Do boje proti červům v třešních můžete vyrazit pomocí jednoduchého triku, který je ověřený již generacemi.
Článek
Rybízová, třešňová a jahodová bublanina jsou hity léta: Vyzkoušejte klasický recept, kterému neodoláte
Rybízová, třešňová a jahodová bublanina jsou hity léta: Vyzkoušejte klasický recept, kterému neodoláte Bublanina s ovocem patří k evergreenům každého léta. Také na tento skvělý a zároveň jednoduchý moučník nedáte dopustit? Bublanina je skvělá s jahodami, třešněmi, rybízem nebo švestkami. Máme pro vás klasický recept na bublaninu s ovocem, jehož chuť si zkrátka zamilujete.