Kategorie Triky pro krásné vlasy

Článek
Co s přesušenými vlasy od sluníčka a slané vody? Vyzkoušejte tyto triky, díky kterým nebudete mít na konci léta zničené vlasy
Co s přesušenými vlasy od sluníčka a slané vody? Vyzkoušejte tyto triky, díky kterým nebudete mít na konci léta zničené vlasy Během léta naše vlasy čelí různým nástrahám. A to nejčastěji v podobě ostrého sluníčka a slané nebo chlorované vody. Nechcete mít po létě své vlasy extrémně zničené? Abyste pak nemusela jít ke kadeřnici na radikální zkrácení, máme pro vás několik tipů, jak si zachovat krásnou hřívu po celý červenec a srpen.
Článek
Kokosový olej na vlasy: Používejte jej před každým mytím a budete mít dlouhou, lesklou a zdravou hřívu
Kokosový olej na vlasy: Používejte jej před každým mytím a budete mít dlouhou, lesklou a zdravou hřívu Máte doma nejrůznější značky šamponů, kondicionérů a balzámů na vlasy, ale kokosový olej vám chybí? V tom případě na nic nečekejte a rozhodně si jej pořiďte. Taková maska z kokosového oleje je totiž to nejlepší, co můžete pro své vlasy udělat. Dopřávejte si ji před každým mytím, odměnou za vaši péči vám bude dlouhá a silná hříva plná lesku.
Článek
Chcete mít hedvábně jemné vlasy? Dodržujte tato pravidla a svou nepoddajnou hřívu lehce zkrotíter
Chcete mít hedvábně jemné vlasy? Dodržujte tato pravidla a svou nepoddajnou hřívu lehce zkrotíter Lesklé, zdravé a hedvábně jemné vlasy, které se nekrepatí a jsou snadno poddajné. Rozhodně to není nic nemožného. I vy je můžete mít, i když si svou hřívu pravidelně barvíte, stylujete, fénujete a žehlíte. Zlepšit stav svých vlasů můžete už během několika týdnů, zkuste ale při péči o svou hřívu dodržovat následující pravidla.
Článek
Díky těmto jednoduchým trikům budou vaše vlasy neskutečně krásné!
Díky těmto jednoduchým trikům budou vaše vlasy neskutečně krásné! Chcete-li zdůraznit zdraví a krásu svých vlasů, často k tomu musíte vynaložit nemalé množství času a peněz. Zkuste se raději inspirovat následujícími triky, které jsou jednoduché a časově nenáročné a kterou dokážou s vašimi vlasy udělat doslova zázraky!