Kategorie Úsměv

Článek
Nadační fond dětské onkologie Krtek: Víte, co dělají, jak a komu pomáhají?
Nadační fond dětské onkologie Krtek: Víte, co dělají, jak a komu pomáhají? Nadační fond dětské onkologie Krtek je již od roku 1999 nedílnou součástí Kliniky dětské onkologie (KDO) Fakultní nemocnice Brno. Krtek podporuje nejen práci zdejších lékařů a zdravotníků, ale snaží se především o to, aby měli dětští pacienti a jejich nejbližší rodina stále pozitivní mysl.
Článek
Žena se víc než 40 let neusmála, aby se jí netvořily vrásky: Díky tomu vypadá perfektně
Žena se víc než 40 let neusmála, aby se jí netvořily vrásky: Díky tomu vypadá perfektně Stárnutí je pro většinu žen tím největším strašákem. Bojí se přibývajících vrásek, šedivých vlasů či povislých prsou. V honbě za nekonečným mládím sahají po kosmetice, která jim slibuje zázraky, často využijí i služeb plastického chirurga. Američanka Tess Christian na to šla jinak. Aby se jí na tváři netvořily vrásky, více než 40 let se neusmála.
Článek
10 způsobů, jak být šťastná
10 způsobů, jak být šťastná Být šťastná v této uspěchané době může být někdy opravdu oříšek. Neustále spěcháme, stresujeme se a často nemáme ani chvilku se zastavit a přemýšlet o tom, zda jsme s naším životem spokojené a zda jsme skutečně šťastné.
Článek
Skupina 9 žen držela po desítky let takové tajemství, že o něm neřekla ani svým manželům. Tohle vás dostane!
Skupina 9 žen držela po desítky let takové tajemství, že o něm neřekla ani svým manželům. Tohle vás dostane! V Americe v západním Tennessee se devět žen, nebo jak si říkají „The 9 Nanas“, setkává uprostřed noci. Ve 4 hodiny ráno začnou se svým každodenním rituálem, o kterém nevěděli dlouhých 30 let ani jejich manželé.
Článek
Věci a předměty, které mají obličej
Věci a předměty, které mají obličej Lidská fantazie je úžasná věc. Má prsty mimo jiné i v tom, že při pohledu na neživý předmět můžeme vidět tvář. Šroubky místo očí, zip místo úst a ksichtík je na světě. Probuďte své dětské já a pobavte se následujícími fotografiemi věcí s obličejem.
Článek
EXTRA TIPY: Chcete na fotkách vždy vypadat skvěle? Víme, jak na to!
EXTRA TIPY: Chcete na fotkách vždy vypadat skvěle? Víme, jak na to! Taky máte problémy s fotografováním? Když vás někdo fotí, vždycky mrknete, podíváte se stranou, otevřete pusu nebo vám naskočí dvojitá brada. Hrůza. Ale pozor, i přestože nejste modelka, můžete na fotkách už od teď vypadat…