Kategorie Váha

Článek
Školačka z amerického Utahu nevypracovala domácí úkol z matematiky: Pobouřilo ji zadání
Školačka z amerického Utahu nevypracovala domácí úkol z matematiky: Pobouřilo ji zadání Jako malí jsme museli ve škole řešit nejrůznější úkoly, nad jejichž zněním jsme se absolutně nepozastavovali. Jenže doba se mění a dnešní děti ke svým školním povinnostem přistupují jinak. Příkladem je americká školačka ze Salt Lake City, která odmítla vypracovat matematický úkol, protože ji prý velmi pobouřil.
Článek
Sexuální minulost, velikost bot a děti. Tabu, o kterých ženy nerady mluví
Sexuální minulost, velikost bot a děti. Tabu, o kterých ženy nerady mluví Existují témata, na která jsme my ženy během rozhovoru obzvlášť choulostivé. Jsou to pro nás zkrátka tabu, kterým se snažíme vyhýbat za každé situace. A když se nás na ně někdo zeptá, jsme vnitřně naštvané a snažíme se z rozhovoru ladně vybruslit. Která témata jsou pro nás tedy tabu, a stydíme se nebo nechceme o nich prostě mluvit?
Článek
Žena zhubla za dva roky přes 200 kg. Její proměna je neuvěřitelná
Žena zhubla za dva roky přes 200 kg. Její proměna je neuvěřitelná Je snadné přibrat pár kilogramů, ale zhubnout dá už celkem práci. Teď si představte, že máte přes 200 kg nadváhu a nemůžete chodit, koupat se nebo dokonce ani stát na nohách. Tak tohle byla pro Nikki Webster nestoudná a zchátralá realita.
Článek
Pozor! V těchto zaměstnáních ztloustnete
Pozor! V těchto zaměstnáních ztloustnete Přestože v zaměstnání trávíme podstatnou část našeho dne, málokomu dochází, že třeba právě jeho práce může být příčinou, proč jdou kila najednou nahoru. Společnost Harris Interactive na základě své studie sestavila seznam profesí, ve které existuje největší pravděpodobnost, že v ní přiberete na váze.
Článek
Jak správně jíst o Vánocích a nemít výčitky svědomí
Jak správně jíst o Vánocích a nemít výčitky svědomí A jéje, máme tu zase Vánoce. Také vás kromě mas lidí v obchoďácích, hrůzostrašných a oposlouchaných koled a dlouho odkládaného úklidu straší pomyšlení na to, co proboha budete po svátcích nosit? Zase se do ničeho nevejdete,…
Článek
Váhové proměny celebrit
Váhové proměny celebrit Současné trendy velí kultu štíhlosti. A zvlášť ve světě showbyznysu. Své o tom ví řada slavných žen, které se úspěšně daly do boje proti nadbytečným kilům. Ostatně posuďte sami, že dřina se v jejich případě opravdu vyplatila.
Článek
6 věcí, které negativně ovlivňují váš vztah
6 věcí, které negativně ovlivňují váš vztah Jak se projeví užívání hormonální antikoncepce na vašem vztahu? A dokáže vaše práce ovlivnit váš vztah? Zjistěte, které věci negativně ovlivňují váš vztah!