Kategorie Večeře

Článek
Recepty od maminky: grilované kuřecí špízy s ananasem
Recepty od maminky: grilované kuřecí špízy s ananasem Co budete potřebovat na 4 porce: 4 kuřecí prsa 1 červenou papriku 1 zelenou papriku 1 ananas olivový olej, pepř mletý, sůl, kari Postup: Kuřecí prsa omyjeme a nakrájíme na kostičky cca 3 cm. Vložíme do misky, osolíme,…
Článek
Recepty od maminky: krkovička s brusinkovou omáčkou
Recepty od maminky: krkovička s brusinkovou omáčkou Chcete být za skvělou kuchařku, ale přitom se nepouštět do složitých omáček? Vyzkoušejte tento recept na vynikající a hlavně originální krkovičku. Není náročný ani drahý a s námi to hravě zvládnete na jedničku.
Článek
Rychlá večeře: brokolice se sýrovou omáčkou
Rychlá večeře: brokolice se sýrovou omáčkou Takto připravená brokolice chutná všem a na přípravu je velmi jednoduchá. Tak proč si ji neudělat hned dnes večer?
Článek
Lososí podkovy s bylinkovým máslem
Lososí podkovy s bylinkovým máslem Chcete vařit zdravě a chutně? Vyzkoušejte tento recept a určitě si jej zamilujete.
Článek
Labužnický tatarák z lososa
Labužnický tatarák z lososa Klasický tatarák známe všichni, tak proč jednou nezkusit něco nového? Příprava tataráku z lososa je velmi jednoduchá a chuť vynikající.
Článek
Recepty od maminky: rychlí nešizení šneci z listového těsta
Recepty od maminky: rychlí nešizení šneci z listového těsta Tyto rychlé, nešizené šneky z listového těsta se zakysanou smetanou si zamilujete. Už žádná párty nebo pohoštění se bez nich neobejde!