Kategorie Vejce natvrdo

Článek
Recept na vaječnou tlačenku: Nejchutnější řešení, co s vajíčky po Velikonocích
Recept na vaječnou tlačenku: Nejchutnější řešení, co s vajíčky po Velikonocích Přemýšlíte nad tím, co se zbylými vejci po Velikonocích? Ať už jste je všechny nerozdali koledníkům, nebo jste je zase vymrskali, nastal nejvyšší čas je zužitkovat. Velikonoční vajíčka vařená natvrdo můžete využít hned na několik způsobů. Velmi chutným receptem je vaječná tlačenka, která rozhodně stojí za vyzkoušení.
Článek
Co s vejci po Velikonocích? Přinášíme tipy, jak je zužitkovat
Co s vejci po Velikonocích? Přinášíme tipy, jak je zužitkovat Zbyla vám po Velikonocích vajíčka vařená natvrdo a nevíte, co s nimi? Máme pro vás hned několik tipů, jak je zpracovat. Jelikož jsou vajíčka natvrdo univerzální potravinou, mají své místo ve spoustě chutných jídlech. Jakým způsobem s nimi tedy můžete naložit?
Článek
Jak dlouho vařit vejce a co dělat, aby nepopraskalo: Vejce natvrdo, naměkko a na hniličku připravíte v rozdílném čase
Jak dlouho vařit vejce a co dělat, aby nepopraskalo: Vejce natvrdo, naměkko a na hniličku připravíte v rozdílném čase Vejce patří k surovinám, které můžeme v kuchyni připravovat na spoustu způsobů. Aby byla jejich chuť dokonalá, je důležité, abyste jejich přípravu dodrželi také časově. Prozradíme vám, jak dlouho byste měli vařit vejce natvrdo, naměkko a na hniličku, a co byste měli dělat, aby vám při vaření nepraskla.
Článek
Co s vodou z vařených vajec? Tato tekutina má využití doma i na zahradě
Co s vodou z vařených vajec? Tato tekutina má využití doma i na zahradě Co uděláte s vodou, která vám zůstala po vařených vejcích? Pokud ji vylijete do dřezu, je to velká škoda. Tuto tekutinu totiž můžete ještě dále zužitkovat. Do vody se totiž při vaření vajec uvolňují zejména ionty vápníku, ale i další minerální látky. Voda z vařených vajec je tak výborným hnojivem pro pokojové i zahradní rostliny.