Kategorie Vývoj

Článek
Čtenářka píše: První tři roky života jsou pro mozek rozhodující. Jak podpoříte jeho vývoj?
Čtenářka píše: První tři roky života jsou pro mozek rozhodující. Jak podpoříte jeho vývoj? Zatím se sice batolí, žvatlá, ale vy víte, jak velký pokrok to znamená. Každým dnem vaše dítě zdolává nejrůznější překážky a vy se radujete z jeho prvních slov a nemotorných krůčků. Všechnu náročnou koordinaci pohybů, vizuálních a sluchových vjemů má však na starosti ten nejpropracovanější „hardware“ na světě – mozek.
Článek
Jak v dřívějších letech ženy zjišťovaly, že jsou v jiném stavu?
Jak v dřívějších letech ženy zjišťovaly, že jsou v jiném stavu? Sdílet radostnou novinu o těhotenství s vašimi blízkými je opravdu snadné. Ovšem zjistit to, že jste skutečně těhotná, tak snadné vždy nebylo. V dnešním světě určit, zda je žena v očekávání, ji stojí akorát jeden výlet do lékárny a pár stovek, jenže jak tomu bylo dříve?
Článek
Jak se mění milostný život ženy v průběhu let? Budete se dost divit!
Jak se mění milostný život ženy v průběhu let? Budete se dost divit! Mnoho žen při vzpomínce na svých sladkých dvacet let také zavzpomíná na to, jaký byl jejich sexuální život a zatouží, aby se to alespoň na chvíli vrátilo. Podle odborníků je však naprosto normální, že se náš sexuální život v průběhu let změní, ovšem nemusí to výlučně znamenat to, že se změní k horšímu.
Článek
Jak to cítí ženy: Zůstanu s tebou, dokud se nenajde někdo lepší
Jak to cítí ženy: Zůstanu s tebou, dokud se nenajde někdo lepší O společnou budoucnost s ním nestojíte. Rodinu ani děti s ním neplánujete. Přesto s ním jste. Má takový vztah smysl? Berete ho pouze jako přestupnou stanici a je tomu tak už od chvíle, kdy jste se seznámili. Máte v úmyslu si ho…