Co chtějí zažít fanynky JenZeny.cz? Tandemový seskok padákem

Co chtějí zažít fanynky JenZeny.cz? Tandemový seskok padákem Zdroj: Shutterstock.com

Přemýšlíte, jak nejlépe udělat svým známým, rodině nebo klidně i sobě radost? Darujte zážitek! Impresio jich nabízí desítky a vybere si každý.

Od různých druhů masáží a wellness, přes romantické degustační menu až po den strávený na farmě. Možností, jak se uvolnit, a užít si nezapomenutelné zážitky, je celá řada. U fanynek a fanoušků facebookové stránky JenZeny.cz jsou však favority tandemový seskok padákem a vyhlídkový let v balónu.

Tandemový seskok po celé ČR

Vyskočit z letadla z výšky tří až čtyř kilometrů, dívat se na svět z ptačí perspektivy a na vlastní kůži pocítit sílu zemské přitažlivosti. Tandemový seskok nabízí opravdu extrémní pocit volnosti. „Pro tandemový seskok není třeba žádný výcvik ani lékařská prohlídka. Stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a my se o Vás postaráme. Seskoky může absolvovat kdokoli ve věku od 8 do 100 let,“ ujišťuje jednatelka agentury Impresio Jaroslava Šimková. Při volném pádu dosáhnete rychlosti až 200 km/h. Celý seskok pak trvá asi 8 minut.

Zdroj: Shutterstock.com

Vyhlídkové lety balonem

Poklidnější zážitek ve vzduchu nabízí lety balonem. Z výšin můžete pozorovat zajímavou zástavbu měst a všech jejich uliček, i krásnou Pálavu nebo Český ráj. „Balón letí většinou v malých výškách od 150 do 300 metrů ale vystoupá minimálně do 500 metrů nad zem, kde se můžete pořádně rozhlédnouti do širokého okolí. Balón letí po větru a teprve v poslední fázi pilot vybírá vhodné místo na přistání,“ popisuje Šimková. Ale zážitek začíná už na zemi, kde můžete pilotům pomoci s přípravou letu a dozvědět se o balonu všechny zajímavosti.

Zážitků na Vás čeká mnohem víc, ten ideální si můžete vybrat na https://www.impresio.eu/

Autor:
Publikováno: 9. 1. 2020 10:30 Nahlásit obsah