Co o vás řekne tvar vašich nohou? Víc než si myslíte

Co o vás řekne tvar vašich nohou? Víc než si myslíte Zdroj: Shutterstock

Každá z nás je jiná, odlišujeme se všemi částmi těla a samozřejmě i tvarem nohou. Právě tvarem ženských nohou se podvědomě řídí také muži, protože podle něj mohou odhalit, jaký má žena temperament. Podle tvaru nohou si tedy podvědomě hledají partnerku. Tak milé dámy, stoupněte si před zrcadlo, dejte chodidla těsně k sobě, ať zjistíte, co jste zač!

Tvar nohou odhaluje temperament i sexuální chování

Tvar našich nohou toho o nás dokáže říct opravdu víc, než si myslíme. Muži si prý podvědomě našich nohou velmi všímají, analyzují jejich tvar a podle něj se rozhodují, zda s námi navázat kontakt, nebo ne. Tvar nohou jim neodhaluje jenom to, jaký má žena temperament, ale také jak moc je vášnivá a jak se chová po sexuální stránce.

Typ A: Nohy spojené až po lýtka

Žena s tvarem nohou typu A má nohy spojené až po lýtka, volný prostor má pouze v oblasti kotníků. Říká se, že čím menší má žena vzdálenost mezi nohama, tím je přístupnější postelovým radovánkám. Ženy s tímto typem nohou jsou velmi jemné a ženské. Někdy jsou i plaché, a proto mají raději dominantnější muže.

Tyto ženy nejsou tolik akční, ve vztahu postupně přestávají být iniciativní a přecházejí do pasivity. Většina mužů se tak s nimi začne po čase nudit, což může být pro vztah velmi nebezpečné.

Zdroj: Shutterstock Typ B: Nohy se dotýkají pouze v oblasti kotníků

Ženy s nohama, které jsou spojené pouze v oblasti kotníků, jsou odvážné, dobrodružné, hravé a rády sbírají nové zkušenosti. Jelikož jsou rázné a chtěly by být ve vztahu tím, kdo má navrch, často svým chováním muže kolem sebe spíš odrazují. Měly by se proto naučit držet trochu zkrátka.

Typ C: Stehna těsně u sebe, kolena a kotníky se nedotýkají

O ženách, které mají tento typ nohou, se říká, že jsou něžné a romantické. Když ale dostanou ve vztahu volnou ruku k rozhodování, můžou se proměnit v pořádné dračice.

Zdroj: Shutterstock Typ D: Nohy se dotýkají v oblasti stehen, kolen a kotníků

Typ D je nejrozšířenějším tvarem ženských nohou, které se navzájem dotýkají v oblasti stehen, kolen a kotníků. Ženy s tímto typem štíhlých nohou jsou prý pro muže nejen atraktivní.

Muži si jich cení i jako partnerek, protože se dokážou chovat velmi přirozeně, a to jak v běžném životě, tak při postelových radovánkách. I když nerady experimentují a spíš upřednostňují osvědčené věci, které dělají rády, nebrání se ani novým výzvám.

Autor:
Publikováno: 23. 5. 2022 13:58 Nahlásit obsah