Kategorie Zápach

Článek
Potraviny, které velmi negativně ovlivňují náš tělesný pach
Potraviny, které velmi negativně ovlivňují náš tělesný pach Málokdo ví, že samotný lidský pot je vlastně zcela bez vůně a bez zápachu. Prostřednictvím potu se však z těla dostávají ven toxiny, sůl, zbytky léků a vitamínů, močovina a mnoho dalších látek. Existují však i potraviny, které zcela výrazně ovlivňují zápach potu. Které to jsou?
Článek
Co vše o vašem zdraví dokáže vypovědět tělesný pach?
Co vše o vašem zdraví dokáže vypovědět tělesný pach? I přesto, že je pro někoho pot a tělesný odér ožehavé téma, je nutno dodat, že všichni z nás se potí, a proto není potřeba se těmto tématům vyhýbat. Na druhou stranu zápach našeho potu a celkově lidský pach o našem zdraví také mnoho vypovídá.
Článek
Posypala citron solí a položila ho na kuchyňskou linku. Co se stalo?
Posypala citron solí a položila ho na kuchyňskou linku. Co se stalo? Citron bývá občas díky svým mnohostranným účinkům nazýván jako „žlutý zázrak“. Lidé ho hojně konzumují během nemocí a využívají ho při vaření, pečení a třeba i uklízení. Proč byste ho ale měli mít položený přímo v kuchyni?
Článek
Vědci zjistili, po kterých potravinách větry nejvíce smrdí. Která jídla jsou největší zlo?
Vědci zjistili, po kterých potravinách větry nejvíce smrdí. Která jídla jsou největší zlo? To, že větry smrdí, pro vás není jistě nic nového. Ale víte i to, že existují potraviny, které míru zápachu více či méně ovlivňují? Zde je seznam potravin, díky kterým vaše větry smrdí více, než je obvyklé.
Článek
Natřela si citrónem podpaží. Až uvidíte, proč to udělala, budete to chtít zkusit také!
Natřela si citrónem podpaží. Až uvidíte, proč to udělala, budete to chtít zkusit také! Citrón nachází běžně uplatnění především v naší kuchyni, kde jeho šťávu přidáváme do oblíbených jídel či nápojů. Mimo to má ale tento zázračný citrus další využití – a to přímo ve vašem podpaží.