Kategorie Zdravé potraviny

Článek
Potraviny, které vám dle Michaela Gregera prodlouží život: Zařaďte do svého denního jídelníčku luštěniny, kurkumu a listovou zeleninu
Potraviny, které vám dle Michaela Gregera prodlouží život: Zařaďte do svého denního jídelníčku luštěniny, kurkumu a listovou zeleninu Chtěli byste být co nejdéle v dobré kondici a vyhnout se vážnějším chorobám? V tom případě zařaďte do svého jídelníčku některé potraviny, které vám prodlouží život až o několik let. Na potraviny, které vám napomůžou k dlouhověkosti, se v rámci svého 25letého výzkumu zaměřil i americký lékař Michael Greger. Co byste tedy měli jíst především?
Článek
Jídlo má vliv na naši psychiku: Co bychom měli jíst pro lepší náladu?
Jídlo má vliv na naši psychiku: Co bychom měli jíst pro lepší náladu? Složení jídelníčku a psychické zdraví je propojené víc, než si myslíte. Ač se některé potraviny tváří zdravě, mohou vám naopak uškodit. Co byste tedy měli jíst, abyste se cítili lépe a kterým potravinám byste se měli naopak vyhnout?
Článek
Jezte, pijte a hubněte: Tyto přírodní spalovače tuků vám pomohou rychle a účinně zredukovat váhu!
Jezte, pijte a hubněte: Tyto přírodní spalovače tuků vám pomohou rychle a účinně zredukovat váhu! Chcete zhubnout pár kil, které máte navíc? Doporučujeme, abyste si do svého jídelníčku zařadila následující potraviny, které jsou zázračné tím, že dokážou spálit tuky! I když budete cvičit a případně držet dietu, konzumace následujících potravin vaše úsilí jenom podpoří!
Článek
Zdravá výživa: 5 falešně zdravých potravin
Zdravá výživa: 5 falešně zdravých potravin Že čipsy, zákusky, smažená jídla a sladké dezerty pro naše tělo nejsou to pravé ořechové, ví každý. Co ovšem víte o potravinách, které se naoko tváří jako zdravé, ale jsou plné cukru, kalorií a konzervantů?