4 rady, díky kterým zachráníte vaši pleť po prohýřené noci

4 rady, díky kterým zachráníte vaši pleť po prohýřené noci Zdroj: freepik

Nejedna z nás se ráno po krušné noci lekla sama sebe v zrcadle. Naše pleť vypadá zašedlá a korunu tomu nasazují pořádně zářivé kruhy pod očima. Máme pro vás však pár rad, díky kterým stopy po propařené noci zamaskujete jedna báseň!

Hydratace

To vám řekne jakákoliv kosmetička či vizážistka. Hydratace pro naši pleť je jedna z nejdůležitějších věcí vůbec. Mějte však na paměti, že je potřeba hydratovat tělo zvenku a především i zevnitř. Než se tedy pustíte do svého zkrášlování, vypijte alespoň půl litru vlažné vody například s citrónem a pokračujte v tom i nadále během dne.

Detox

Jistě chápeme, že zrovna v tento moment byste nejraději ani nevycházela z domu ven. Na to však zapomeňte, překonejte se a vydejte se ven nadýchat se čerstvého vzduchu anebo můžete také do sauny. Během pocení vylučujete z těla veškeré toxiny, což vám pomůže zbavit se kocoviny i alkoholu.

Zdroj: pixabay.com

Maska na obličej

Zkuste si ráno po probuzení dát na obličej hydratační masku, pod oči chladící pásky nebo plátky okurky a relaxujte. Pokud jste se také příliš dobře nevyspala a máte možnost, klidně si ještě na hodinku či dvě zdřímněte.

Vitamín C

Že na vás při pohledu do zrcadla kouká žena, která má oteklý a zašedlý obličej? Tohle s pletí dokáže nedostatek spánku a hodně alkoholu v kombinaci s tučným a nezdravým jídlem. Pořiďte si domů vitamín C, který vaši unavenou pokožku povzbudí, prokrví a rozjasní. Dokonce existují i séra do koupele s vitamínem C, které ošetří celé vaše tělo.

Autor:
Publikováno: 27. 10. 2021 12:05 Nahlásit obsah