Brazilská blogerka zhubla 90 kilogramů: Bandáž žaludku jí dala šanci na nový život

Brazilská blogerka zhubla 90 kilogramů: Bandáž žaludku jí dala šanci na nový život Zdroj: Index.hr

Dříve bojovala s obezitou a marně toužila po tom, aby se po ní na ulici otáčeli muži. Dnes je z ní sexy dračice, která má díky svému inspirativnímu životnímu příběhu na Instagramu takřka milion sledujících. Řeč je o brazilské blogerce Jessice Valitutto, která se díky ztrátě 90 kilogramů změnila k nepoznání.

Pohledná blogerka Jessica Valitutto v minulosti vážila 150 kilogramů. V roce 2010 si ale řekla dost a rozhodla se podstoupit bandáž žaludku. I když si myslela, že po tomto chirurgickém zákroku půjde hubnutí samo, opak byl pravdou.

Zdroj: Plotek.pl Samotná bandáž spočívala ve svázání žaludku a jeho rozdělení speciální svorkou. V důsledku toho se Jessice zmenšil žaludek, do kterého mohla následně přijmout mnohem méně potravy. Díky tomu se u ní pocit sytosti dostavil mnohem dříve. Od bandáže žaludku tedy očekávala, že sníží hlavně její chuť k jídlu. Dotáhnout svůj sen do konce už následně musela sama v závislosti na své vůli.

Zdroj: Pretty52.com „Dostala jsem příležitost, kterou jsem musela naplno využít. Kdybych cestu za svou vysněnou postavou vzdala hned po bandáži žaludku, vrátila bych se zase na úplný začátek, kdy jsem vážila 150 kilogramů. Všechno by bylo zbytečné,“ říká uznávaná blogerka, která se ve svém úsilí rozhodla vytrvat.

Aby dosáhla vytouženého cíle, musela na sobě tvrdě zapracovat. Jakmile se zotavila z operace, najela na speciální nízkosacharidovou „low carb“ dietu, v rámci níž nahradila sacharidy za tuky. Kromě toho si najala osobního trenéra, se kterým trávila dlouhé hodiny a hodiny v posilovně.

Zdroj: Dailymail.co.uk I když se ručička váhy zastavila na 60 kilogramech, Jessica se sebou stále nebyla 100procentně spokojená. Trápila ji převislá kůže, kterou si musela nechat chirurgicky odstranit.

Zdroj: Dailymail.co.uk Svým životním příběhem se mladá blogerka rozhodně netají a nestydí se ani za to, že své vysněné postavy nedosáhla jenom tvrdou dřinou, ale i díky bandáži žaludku. Kromě toho na svém Instagramu hrdě zveřejňuje své srovnávací fotky: Na nich si můžete prohlédnout obézní dívku, kterou byla dřív, a sexy dračici, kterou je nyní.

Zdroj: Dailymail.co.uk Jessica šla zkrátka tvrdě za svým snem. Jak sama říká, svým příběhem chce inspirovat i ostatní, kteří mohou také chytit svoji šanci za pačesy a nepustit se jí. „Žijte život podle svých představ. Nikdy jej neberte jako zátěž, ale jako dar. A se vším všudy si jej užívejte,“ dodává brazilská blogerka.

Autor:
Publikováno: 19. 2. 2019 14:00 Nahlásit obsah