Kvůli opilé ženě museli jít dva brněnští strážníci do izolace. Nakažená naštěstí nebyla

Kvůli opilé ženě museli jít dva brněnští strážníci do izolace. Nakažená naštěstí nebyla Zdroj: Shutterstock.com

V pondělí večer zažilo Brno neobvyklý incident. Do městské části Brno-Vinohrady musela vyjet policejní hlídka kvůli polsky hovořící a opilé ženě, která měla údajně plivnout na muže. Žena se však neuklidnila ani po příjezdu policie.

Žena měla údajně na muže, po kterém chtěla cigaretu, plivnout a neměla na sobě ani roušku. Muž následně zavolal policii. Avšak ani příjezd hlídky situaci neuklidnil.

Zdroj: Shutterstock.com „Vystupovala velmi hrubě, strážníky urážela a v jejich přítomnosti kašlala a kýchala. Požádali proto o příjezd zdravotníky a ti rozhodli o jejím převozu na infekční oddělení bohunické nemocnice. Strážníci museli s veškerým vybavením i služebními vozidly podstoupit dekontaminaci,“ popsal mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Kvůli bezohlednému chování podnapilé ženy tak museli být dva strážníci umístěni do preventivní izolace. Později se naštěstí prokázalo, že testy na koronavirus byly u ženy negativní. Na případ tedy nebude pohlíženo jako na trestný čin, ale jen jako na přestupek proti občanskému soužití.

Autor:
Publikováno: 8. 4. 2020 12:47 Nahlásit obsah