Kategorie Izolace

Článek
Naděždu Bušujevu matka věznila 26 let, aby ji ochránila před vnějším světem. Ani teď však svůj život změnit nechce
Naděždu Bušujevu matka věznila 26 let, aby ji ochránila před vnějším světem. Ani teď však svůj život změnit nechce Ruskem hýbe skandál, ke kterému došlo na venkově poblíž města Nižnij Novgorod. 42letou Naděždu Bušujevu zde držela její matka pod zámkem celých 26 let. Naděžda byla zavřená v domě od roku 1994, kdy vyšla školu. A to s výjimkou roku 2006, kdy musela zavítat k lékaři.
Článek
Kvůli opilé ženě museli jít dva brněnští strážníci do izolace. Nakažená naštěstí nebyla
Kvůli opilé ženě museli jít dva brněnští strážníci do izolace. Nakažená naštěstí nebyla V pondělí večer zažilo Brno neobvyklý incident. Do městské části Brno-Vinohrady musela vyjet policejní hlídka kvůli polsky hovořící a opilé ženě, která měla údajně plivnout na muže. Žena se však neuklidnila ani po příjezdu policie.
Článek
V domově pro seniory jsou zakázané návštěvy, Charlie Johnson však tátu vidí každý den. Telefonují si přes okno
V domově pro seniory jsou zakázané návštěvy, Charlie Johnson však tátu vidí každý den. Telefonují si přes okno Nový typ koronaviru představuje největší hrozbu především pro seniory. Tuto nejzranitelnější skupinu obyvatel se proto většina států snaží ochránit, jak je to možné. Svět nedávno obletěla fotografie z minnesotského domova pro seniory, kde syn se svým starým otcem, který musí zůstat v izolaci, telefonuje přes zavřené okno.
Článek
Průměrná inkubační doba nového koronaviru je 5,1 dne, vypočítali vědci z Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health
Průměrná inkubační doba nového koronaviru je 5,1 dne, vypočítali vědci z Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health Američtí výzkumní pracovníci z Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health studovali 181 pacientů, u kterých se potvrdila nákaza novým typem koronaviru. Vypočítali, že průměrná inkubační doba onemocnění COVID-19 je 5,1 dne. Prvních pět dnů je tedy nákaza novým koronavirem bezpříznaková, až poté se projeví typické příznaky této nemoci.
Článek
Máte doma plastová okna? Díky tomuto triku ušetříte za topení
Máte doma plastová okna? Díky tomuto triku ušetříte za topení S plastovými okny se můžeme setkat v téměř každé domácnosti. Často také lidé svá stará dřevěná okna právě za plastová vymění kvůli jejich delší životnosti, izolaci a také i modernímu vzhledu.