Tato žena trpí makromastií, v důsledku které jí neustále rostou prsa. „Je to jako prokletí,“ říká

Tato žena trpí makromastií, v důsledku které jí neustále rostou prsa. „Je to jako prokletí,“ říká Zdroj: Metro.co.uk

Po větších prsou touží každá druhá žena. Mnohé z nich však nezůstávají jenom u svých snů a rovnou se svěří do rukou plastického chirurga. To 25letá Fiona Hornbyová z britského Manchesteru má jiný problém. Prsa jí od puberty stále rostou, až nyní dosáhly velikosti 48 J. Jak tato žena říká, není to výhoda, ale spíš prokletí.

Když Fiona Hornbyová chodila na základní školu, měla už velikost prsou C. Již tehdy jí její dmoucí dekolt hodně obtěžoval. „Chtěla jsem nosit stejné věci jako moje spolužačky. I když jsem si oblékla obyčejné tričko, bylo toho vidět dost. Jelikož jsem byla „vyvinutější“, nazývali mě flundrou, protože to vypadalo, že se všem snažím ukázat svá velká prsa,“ popisuje Fiona.

Zdroj: Dailymail.co.uk Když Fiona dospívala a ještě tehdy, když měla mírně nad 20 let, žila velmi aktivním životem. Udržovala se, zdravě jedla a chodila do posilovny. V jejích 21 letech měla ňadra velikost G. I tak její prsa nepřestávala růst, zvětšovala se a klesala.

Jelikož dlouhá léta strávila přemýšlením nad tím, proč nemá prsa jako její vrstevnice, navštívila lékaře. Ten jí před čtyřmi lety diagnostikoval makromastii, tedy stav, který způsobuje abnormální zvětšení prsní tkáně. Její prsa jsou navíc v důsledku tohoto onemocnění vybledlá a pokrytá bolestivými vředy a vyrážkami.

Zdroj: Metro.co.uk A pak přišlo mateřství, v důsledku kterého se Fionina prsa opět zvětšila a ona nabrala spoustu kilogramů, které se jí v současnosti nedaří shodit. „Porodila jsem v roce 2018. Doteď je pro mě těžké chodit na veřejnost. Lidé si myslí, že mám velká prsa v důsledku toho, že jsem tlustá. Někteří lidé se mě dokonce ptali, zda se nějak profesionálně živím svými prsy, když si tak zakládám na jejich velikosti,“ zoufá si Fiona.

Tato mladá maminka má v současnosti velikost prsou 48 J a prsa jí bohužel stále rostou. Fiona říká, že je velký problém sehnat oblečení, které by jí padlo. Navíc se potýká s obrovskou bolestí zad, její prsa jí také ztěžují chůzi. Kvůli svým těžkým ňadrům často nemůže ani spát. Zvlášť když si lehne na záda, mívá pocit, jako kdyby jí její těžká prsa dusila.

Zdroj: Catersreallife.com „Ženy mi často říkají, že by si ta prsa se mnou vyměnily. Já jim říkám, ať jsou rády za ty svoje. Moje prsa mi totiž zničila život,“ míní Fiona. Jedinou možností pro tuto britskou maminku je operace prsou, na kterou se nyní snaží ušetřit. „Těším se na to, až budu moci opět normálně žít,“ zakončuje svůj příběh žena s velikostí ňader 48 J.

Autor:
Publikováno: 26. 4. 2019 14:00 Nahlásit obsah