Trápí vás vypadávání vlasů? Tento domácí šampón umí zázraky

Trápí vás vypadávání vlasů? Tento domácí šampón umí zázraky Zdroj: Shutterstock

Trápí vás nadměrné vypadávání vlasů a při každém umývání vám vypadají další a další? Už není třeba vyhazovat peníze za šampóny a různé masky na vlasy, které stejně nepomohou. Kouzlo se skrývá úplně někde jinde!

A jak tedy toto vypadávání nadobro zastavit? Určitě jste již o esenciálních olejích slyšeli, ale věděli jste také to, že dokážou zastavit vypadávání vlasů? Že ne? V tom případě čtěte dál a inspirujte se naším receptem, jak si připravit domácí šampón na vlasy!

Esenciální oleje mají široké využití a jsou k dostání v obchodech se zdravou výživou i v obchodech s přírodní kosmetikou a na výběr máte z obrovské škály vůní. Avšak pro tento šampón budete potřebovat následující:

Zdroj: Shutterstock

Co budete potřebovat:

  • váš běžný šampón
  • 5 kapek citrónového esenciálního oleje
  • 5 kapek rozmarýnového esenciálního oleje
  • 2 kapsle klasického vitamínu E

Postup:

Vezměte si váš oblíbený šampón na vlasy a trošku vymáčkněte do misky. Poté přidejte citrónový a rozmarýnový esenciální olej a důkladně promíchejte. Nyní si vezměte tobolky vitamínu E a pomocí manikúrních nůžek je propíchněte a vymačkejte do směsi. A v tento moment už jen stačí tuto směs opět důkladně promíchat a váš domácí zázračný šampón je na světě!

Zdroj: Shutterstock

Jak jej aplikovat:

V podstatě jej aplikujte jako běžný šampón tak, jak jste zvyklí. Takže nejdříve si namočte vlasy, naneste šampón a nechte alespoň 5–10 minut působit. Poté vlasy znovu opláchněte vlažnou vodou. První výsledky by se měly dostavit opravdu velmi rychle!

Autor:
Publikováno: 28. 2. 2022 17:24 Nahlásit obsah