10 Years Challenge: „Můj život je lepší za střízliva“, říká bývalá královna alkoholových večírků Jessa O´Brienová

10 Years Challenge: „Můj život je lepší za střízliva“, říká bývalá královna alkoholových večírků Jessa O´Brienová Zdroj: Dailymail.co.uk

Jistě jste na sociálních sítích zaznamenali výzvu 10 Years Challenge, v rámci níž lidé ukazují, jak se během 10 let proměnili. Této výzvy využila taky 30letá Jessa O´Brienová, která ukázala, jak se z královny večírků stala vyznavačkou zdravého životního stylu, která se už 3 roky nedotkla alkoholu. Co na její rozhodnutí říkáte?

30letá britská bloggerka Jessa O´Brienová se rozhodla jít s kůží na trh. V rámci internetové výzvy 10 Years Challenge zveřejnila na svém Instagramu šokující přiznání. Šlo o dvě srovnávací fotografie z roku 2009 a z roku 2019.

Zdroj: Dailymail.co.uk „Vlevo jsem já ve 20 letech se sklenicí šampaňského, kdy jsem si užívala bezstarostného života. Ten byl ve znamení nekonečných párty a pití alkoholu. Vpravo na fotce vidíte mou aktuální podobu: je mi 30 let, držím sklenici šťávy z červené řepy, nepiju skoro 3 roky alkohol a těším se skvělému zdraví,“ napsala pod srovnávacími fotkami upřímně Jessa.

Zdroj: Dailymail.co.uk Tato žena se následně odhalila ještě víc. Na svůj blog The Nude Blogger nasdílela fotky, které jsou zábleskem její minulosti. „Když mi bylo 20 let, život byl jedna nekonečná dámská párty. Nebylo výjimečné, že jsem pařila 3 až 4 dny v kuse. Alkohol byl přitom můj největší komplic,“ svěřila se dále Jessa.

Před 3 lety si řekla dost a rozhodla se opustit večírky a s nimi i pití alkoholu, který ji stahoval níž a níž. Zvracení po víkendových nuancích totiž bylo její běžnou normou, na základě alkoholového opojení dělala špatná rozhodnutí a trpěla také výpadky paměti. Tato bloggerka dnes považuje alkohol za velmi depresivní drogu a říká, že bez něj se cítí mnohem líp.

Zdroj: Dailymail.co.uk „Prvním krokem bylo, aby se můj společenský život začal točit kolem něčeho úplně jiného, než je alkohol. Přestala jsem chodit na párty, kde ostatní pili alkohol. Dala jsem se na dlouhé procházky, jógu, a abych se setkala s přáteli, vyrazila jsem s nimi raději na kávu nebo limonádu,“ prozradila bloggerka.

Zdroj: Dailymail.co.uk Jessa považuje svůj život bez alkoholu za mnohem lepší, kvalitnější a zdravější. Díky tomu, že je stále střízlivá, je také během pracovního týdne mnohem produktivnější a má i jasnější mysl.

Autor:
Publikováno: 31. 1. 2019 10:12 Nahlásit obsah