Kategorie Znásilnění

Článek
8 nejkrutějších trestů za znásilnění, které se provádí dodnes
8 nejkrutějších trestů za znásilnění, které se provádí dodnes Udává se, že je ročně v České republice znásilněno přibližně dvanáct tisíc žen, ovšem jen pět procent z nich má odvahu se svěřit a celou událost nahlásit. Když se však násilník dostane před soud, mnohdy dostane takový trest, který ani zdaleka neodčiní to, co zneužité ženě způsobil.
Článek
Aplikace na sex: V Dánsku spustili aplikaci iConsent, ve které si lidé udělují souhlas se souloží
Aplikace na sex: V Dánsku spustili aplikaci iConsent, ve které si lidé udělují souhlas se souloží V prosinci roku 2020 Dánsko zpřísnilo zákon o znásilnění. Aby nešlo o tento přečin, musí nově s pohlavním stykem souhlasit oba partneři. Právě proto začala v Dánsku fungovat mobilní aplikace iConsent, která se zaměřuje na dobrovolný sex. V této aplikaci mohou Dánové zaregistrovat svého sexuálního partnera a odkliknout mu souhlas se souloží.
Článek
Australskou surfařku věznil v Indii 2 měsíce muž a každý den ji znásilňoval. Otřesný zážitek přežila a po 16 letech o něm napsala knihu
Australskou surfařku věznil v Indii 2 měsíce muž a každý den ji znásilňoval. Otřesný zážitek přežila a po 16 letech o něm napsala knihu Když bylo Australance Carmen Greentree 22 let, dala si pauzu od profesionálního surfování a vyjela studovat do Himalájí. Po cestě za studiem ji však v Novém Dillí podvedl muž, který jí slíbil, že ji bezpečně převeze na sever země. Kvůli své naivitě zůstala Carmen dvě měsíce uvězněná v houseboatu, kde jí její věznitel každý den znásilňoval a bil.
Článek
Nejlepší obrana před přepadením či znásilněním? Náraz loktem nebo kopnutí do rozkroku
Nejlepší obrana před přepadením či znásilněním? Náraz loktem nebo kopnutí do rozkroku Čas od času se každá žena vrací sama pozdě domů, ať už z posezení s kamarádkou nebo z práce. Vystavuje se tak riziku, že si ji pod rouškou tmy vyhlédne neznámý člověk. Abyste nebyla z útoku překvapená, není od věci, když se na něj předem připravíte. Pomohou vám k tomu následující tipy, které vás ochrání před přepadením i případným znásilněním.
Článek
Ženu v osmém měsíci těhotenství znásilnilo osm mužů. Policie pro jejich dopadení nic neudělala
Ženu v osmém měsíci těhotenství znásilnilo osm mužů. Policie pro jejich dopadení nic neudělala K celému incidentu došlo v úterý 31. července kolem šesté hodiny ranní, když 20letá žena ze Satary navštívila se svým manželem Sanglii v západním Maharashtra kvůli obchodnímu jednání.
Článek
Žena bránila svou dceru před násilníky. Namísto uznání musela do vězení
Žena bránila svou dceru před násilníky. Namísto uznání musela do vězení Když 2. září v Jižní Americe ve vesničce Qumbu tři muži znásilnili 27letou ženu, rozhodla se její matka vzít spravedlnost do svých vlastních rukou a těmto mužům se pomstít tak, jak si to zaslouží.
Článek
Byla znásilněná svými čtyřmi spolužáky. Kvůli nezájmu policie spáchala sebevraždu
Byla znásilněná svými čtyřmi spolužáky. Kvůli nezájmu policie spáchala sebevraždu Když začne dítě dospívat, je to jedno z nejtěžších období v jeho životě. Jeho tělo se mění, uvnitř se snaží najít samo sebe a začne se až příliš zaobírat tím, co si o něm myslí ostatní.
Článek
Proč se znásilněné ženy útočníkovi nebrání? Vědci přišli se zcela novou teorií!
Proč se znásilněné ženy útočníkovi nebrání? Vědci přišli se zcela novou teorií! Když se veřejnost dozví o nějakém znásilnění, většinou se diskutuje o tom, proč se dána žena nebránila či nějak útočníkovi neublížila. Většina žen udává, že kdyby mělo k něčemu takovému dojít, útočníkovi by se bránila ze všech sil, proč tomu tak ale ve skutečnosti není? Vědci v tom mají nyní jasno!
Článek
V den její svatby ji znásilnili. Nikdo by ale ani ve snu nečekal, že ta opravdová hrůza teprve nastane...
V den její svatby ji znásilnili. Nikdo by ale ani ve snu nečekal, že ta opravdová hrůza teprve nastane... Svatební den má být pro nevěstu tím nejkrásnějším dnem vůbec, ovšem ani tento posvátný moment nebrání ostatním jej zničit. Terry Apulová plánovala svatbu se svým snoubencem Harrym Olwandem několik měsíců, ovšem v den jejich svatby se stalo něco, na co by raději zapomněla.
(4) Načíst více