Kategorie Znásilnění

Článek
Nejlepší obrana před přepadením či znásilněním? Náraz loktem nebo kopnutí do rozkroku
Nejlepší obrana před přepadením či znásilněním? Náraz loktem nebo kopnutí do rozkroku Čas od času se každá žena vrací sama pozdě domů, ať už z posezení s kamarádkou nebo z práce. Vystavuje se tak riziku, že si ji pod rouškou tmy vyhlédne neznámý člověk. Abyste nebyla z útoku překvapená, není od věci, když se na něj předem připravíte. Pomohou vám k tomu následující tipy, které vás ochrání před přepadením i případným znásilněním.
Článek
Ženu v osmém měsíci těhotenství znásilnilo osm mužů. Policie pro jejich dopadení nic neudělala
Ženu v osmém měsíci těhotenství znásilnilo osm mužů. Policie pro jejich dopadení nic neudělala K celému incidentu došlo v úterý 31. července kolem šesté hodiny ranní, když 20letá žena ze Satary navštívila se svým manželem Sanglii v západním Maharashtra kvůli obchodnímu jednání.
Článek
Žena bránila svou dceru před násilníky. Namísto uznání musela do vězení
Žena bránila svou dceru před násilníky. Namísto uznání musela do vězení Když 2. září v Jižní Americe ve vesničce Qumbu tři muži znásilnili 27letou ženu, rozhodla se její matka vzít spravedlnost do svých vlastních rukou a těmto mužům se pomstít tak, jak si to zaslouží.
Článek
Byla znásilněná svými čtyřmi spolužáky. Kvůli nezájmu policie spáchala sebevraždu
Byla znásilněná svými čtyřmi spolužáky. Kvůli nezájmu policie spáchala sebevraždu Když začne dítě dospívat, je to jedno z nejtěžších období v jeho životě. Jeho tělo se mění, uvnitř se snaží najít samo sebe a začne se až příliš zaobírat tím, co si o něm myslí ostatní.
Článek
8 nejkrutějších trestů za znásilnění, které se provádí dodnes!
8 nejkrutějších trestů za znásilnění, které se provádí dodnes! Udává se, že je ročně v České republice znásilněno přibližně dvanáct tisíc žen, ovšem jen pět procent z nich má odvahu se svěřit a celou událost nahlásit. Když se však násilník dostane před soud, mnohdy dostane takový trest, který ani zdaleka neodčiní to, co zneužité ženě způsobil.
Článek
Proč se znásilněné ženy útočníkovi nebrání? Vědci přišli se zcela novou teorií!
Proč se znásilněné ženy útočníkovi nebrání? Vědci přišli se zcela novou teorií! Když se veřejnost dozví o nějakém znásilnění, většinou se diskutuje o tom, proč se dána žena nebránila či nějak útočníkovi neublížila. Většina žen udává, že kdyby mělo k něčemu takovému dojít, útočníkovi by se bránila ze všech sil, proč tomu tak ale ve skutečnosti není? Vědci v tom mají nyní jasno!
Článek
V den její svatby ji znásilnili. Nikdo by ale ani ve snu nečekal, že ta opravdová hrůza teprve nastane...
V den její svatby ji znásilnili. Nikdo by ale ani ve snu nečekal, že ta opravdová hrůza teprve nastane... Svatební den má být pro nevěstu tím nejkrásnějším dnem vůbec, ovšem ani tento posvátný moment nebrání ostatním jej zničit. Terry Apulová plánovala svatbu se svým snoubencem Harrym Olwandem několik měsíců, ovšem v den jejich svatby se stalo něco, na co by raději zapomněla.
Článek
Muž znásilnil teprve 8letou dívku. O šest let později se mu za to velmi krutě pomstila...
Muž znásilnil teprve 8letou dívku. O šest let později se mu za to velmi krutě pomstila... V listopadu v roce 2010 byl Zabhullah Boota, kterému bylo 56 let, odsouzen k odnětí svobody za to, že znásilnil teprve 8letou dívku. Ovšem po 6 letech si zažádal tento násilník o předčasné propuštění, bylo mu vyhověno, a tak se vrátil domů do Bradfordu v Anglii. Jenže ve stejném městě bydlela i dříve znásilněná dívka…
Článek
Dozvěděla se, že její dceru někdo znásilnil. Pravý šok ale přišel, až když jí policie ukázala DNA testy!
Dozvěděla se, že její dceru někdo znásilnil. Pravý šok ale přišel, až když jí policie ukázala DNA testy! Někdy nám osud přivede do cesty člověka, který dokáže náš život změnit od základů. Když se totiž 34letá Catherine St. Germain z Colorada rozvedla, myslela si, že už ji nic horšího než tohle nemůže potkat, to se ovšem spletla.
(5) Načíst více