Kategorie Adam Vojtěch

Článek
Adam Vojtěch končí na postu ministra zdravotnictví. Odchází na české velvyslanectví ve Finsku
Adam Vojtěch končí na postu ministra zdravotnictví. Odchází na české velvyslanectví ve Finsku Jak oznámil ve čtvrtek 7. října 2021 premiér Andrej Babiš, stávající ministr zdravotnictví Adam Vojtěch je ve své funkci pouze dočasně. Na ministerstvu zdravotnictví totiž poslední říjnový den končí a přesouvá se do Skandinávie. Adam Vojtěch se totiž od 1. listopadu stane velvyslancem ve Finsku.
Článek
Očkovací místa bez registrace: Kromě Prahy se lidé v Česku bez registrace naočkují i v Brně a Ostravě
Očkovací místa bez registrace: Kromě Prahy se lidé v Česku bez registrace naočkují i v Brně a Ostravě Pro zájemce o očkování proti covidu-19 se v Česku otevřela očkovací místa bez nutnosti předchozí registrace. Od pondělí 12. července se lidé mohli nechat bez registrace naočkovat na dvou místech v Praze. Dobrou zprávou je, že přibydou další očkovací místa bez registrace. A to vždy po jednom v Praze, Brně a Ostravě.
Článek
Od 1. července odložíme venku roušky a respirátory. Budou však stále platit výjimky
Od 1. července odložíme venku roušky a respirátory. Budou však stále platit výjimky Jak schválila vláda, od čtvrtka 1. července nás v Česku čekají změny v nošení roušek a respirátorů pod širým nebem. Jak uvedl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, na některých místech tuto ochranu dýchacích cest již odložíme, jinde bude stále povinná. Co tedy od 1. července začne platit?
Článek
Adam Vojtěch se vrací na post ministra zdravotnictví. Arenberger po 7 týdnech končí
Adam Vojtěch se vrací na post ministra zdravotnictví. Arenberger po 7 týdnech končí České ministerstvo zdravotnictví potkala další výměna. Petr Arenberger rezignoval na svůj post ministra zdravotnictví. Na jeho místo opět nastupuje Adam Vojtěch, který šéfoval rezortu zdravotnictví do září loňského roku.
Článek
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch oznámil rezignaci
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch oznámil rezignaci Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se v pondělí 21. září 2020 rozhodl odstoupit ze své funkce. O této skutečnosti již informoval premiéra Andreje Babiše.
Článek
Pandemii koronaviru máme pod kontrolou, uvedl ministr zdravotnictví Vojtěch
Pandemii koronaviru máme pod kontrolou, uvedl ministr zdravotnictví Vojtěch V Česku se díky nařízeným opatřením podařilo zabránit nekontrolovatelnému šíření koronaviru. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch na tiskové konferenci konané 15. dubna řekl, že pandemie koronaviru je v tuto chvíli pod kontrolou, a tak se můžeme pomalu vracet k normálu.