Kategorie Alergie

Článek
Xeroderma pigmentosum: Mladá dívka trpí "upířím syndromem“, může ji zabít slunce
Xeroderma pigmentosum: Mladá dívka trpí "upířím syndromem“, může ji zabít slunce Většina z nás se těší na první jarní paprsky a už se nemůžeme dočkat, až své tělo vystavíme v létě na pláži. Zatímco si užíváme sluníčka, někteří lidé toto štěstí nemají. Tak jako Lizzie Tenneyová, která má extrémní alergii na denní světlo. Než vyjde ven, měří intenzitu UV záření a pak si oblékne speciální oblek. V opačném případě by nepřežila.
Článek
Jak být zdravější? Přestaňte každé ráno stlát postel
Jak být zdravější? Přestaňte každé ráno stlát postel Jak vypadá vaše ráno? Pokud po zazvonění budíku vyskočíte z postele a ihned se aktivně pustíte do stlaní peřin a natřípání polštářů, zkuste s tím přestat. Nechte svou postel tak, jak je, a běžte raději do školy nebo do práce. Nebudete vůbec za lenochy, naopak podpoříte své zdraví. Neustlaná postel totiž na rozdíl od té ustlané zabíjí roztoče.
Článek
Nedovolte, aby vám alergie zničila krásu! Jak alergické projevy zamaskovat
Nedovolte, aby vám alergie zničila krásu! Jak alergické projevy zamaskovat Možná patříte k těm, co si nemyslí, že příroda je pastvou pro oči i pro duši. Pokud pobyt v přírodě odskáčete červeným nosem a zarudlýma či opuchlýma očima, poradíme vám alespoň pár fíglů, kterými projevy sezonní alergie na svém obličeji jednoduše zamaskujete. Rozhodně nedovolte, aby vám alergie zničila krásu!
Článek
Alergie na roztoče - jak jejich výskyt eliminovat a co naopak nedělat?
Alergie na roztoče - jak jejich výskyt eliminovat a co naopak nedělat? Alergií na roztoče trpí spousta z nás. U člověka způsobuje alergickou rýmu, která když je neléčená, může přejít až do alergického astmatu, a to už je závažné onemocnění. Bohužel roztoči jsou všude kolem nás a především v našich domovech.
Článek
Zbavte se nachlazení pomocí lymfatické masáže
Zbavte se nachlazení pomocí lymfatické masáže Lymfatická masáž se běžně používá ke zmírnění projevů alergie a dokonce i k vyléčení běžného nachlazení. Tato technika je však velmi přínosná pro celkové zdraví našeho těla.
Článek
Věšíte prádlo doma? Mohou vám hrozit tato různá nebezpečí
Věšíte prádlo doma? Mohou vám hrozit tato různá nebezpečí Bohužel ne každý z nás má doma sušičku prádla, a proto si v tomto chladném počasí musí vystačit se sušákem na prádlo, který umístí doma. Ačkoliv čerstvě vyprané prádlo nádherně provoní celý byt či dům, jeho sušení však s sebou nese i jistá zdravotní rizika.
Článek
Zdraví a krásní pomocí domácí lékárny.
Zdraví a krásní pomocí domácí lékárny. Když vás něco bolí, nemusíte hned utíkat do lékárny, někdy vám na pomoc postačí jen zásoby z vaší kuchyně. Naši předci si také vystačili s přírodou a jak byli zdraví!
Článek
Dávejte si pozor, jaký balzám používáte. Můžete skončit s puchýřky na obličeji!
Dávejte si pozor, jaký balzám používáte. Můžete skončit s puchýřky na obličeji! Patříte mezi lidi, kteří by si bez svého balzámu nedokázali představit život a nosí ho s sebou všude? Vždyť přece tak krásně hydratuje a zjemňuje rty. Bohužel né všechny slečny po světě by s námi souhlasily. Jejich oblíbený balzám jim způsobil zdravotní potíže.
(4) Načíst více