Snoubenci nafotili děsivé zásnubní fotky: Inspirovali se kultovním hororem Pátek třináctého

Snoubenci nafotili děsivé zásnubní fotky: Inspirovali se kultovním hororem Pátek třináctého Zdroj: Facebook.com | Brandon Gray Video And Photo

Kromě samotné svatby jsou jedním z nejdůležitějších milníků našeho života také zásnuby. Aby tato životní událost nezůstala pouze v našich vzpomínkách, není od věci oslovit fotografa s žádostí o profesionální fotky. Tak, jak to udělali Josh Morden a Vanessa Lawson, z jejichž zásnubních fotek však budete mít doslova husí kůži.

Každý z nás chce natrvalo zachytit ty nejdůležitější momenty našeho života. Fotíme narozeninové oslavy, svatební veselí a často i zásnuby. Profesionálního fotografa oslovili s žádostí o originální zásnubní fotky také zamilovaní američtí snoubenci Josh Morden a Vanessa Lawson.

Zdroj: Facebook.com | Brandon Gray Video And Photo Tento pár, který se nebojí odvážnějších věcí, měl přitom jasnou vizi: Na počest svého zasnoubení chtěl vytvořit jedinečné fotky s příběhem. A to se opravdu povedlo, i když vám možná při pohledu na některé snímky přeběhne mráz po těle.

Zdroj: Facebook.com | Brandon Gray Video And Photo Josh Morden a Vanessa Lawson se rozhodli nafotit zásnubní snímky v pátek třináctého, a to uprostřed přírody poblíž Camp Crystal Lake. Tedy v místě, kde se v minulosti točil kultovní horor Pátek třináctého.

Tyto snoubence spojuje spousta věcí. Společně patří především mezi fanoušky hororových filmů, a to zvlášť těch, v nichž běhají maskovaní vraždící maniaci. A právě proto se rozhodli vtáhnout hororový příběh i do svých zásnubních fotek. Dle svých slov jsou s výsledkem nadmíru spokojení.

Zdroj: Facebook.com | Brandon Gray Video And Photo Samotný průběh jejich zásnubního focení zvládnou jenom otrlejší povahy. Originální fotky, které si tento pár nechal vytvořit profesionálním fotografem, jsou nejprve idylické a mají punc romantiky. Vypadají běžně až do té doby, než se v pozadí vynoří hororová postava Jason Voorhees, tedy maskovaný maniak z hororu Pátek třináctého, který začne snoubence (samozřejmě na oko) nemilosrdně vraždit.

Zdroj: Facebook.com | Brandon Gray Video And Photo Stejně jako svatební fotky mohou být zásnubní snímky originální a vystihovat povahu snoubenců. Kdo z vás by však chtěl mít zásnubní fotografie, na kterých po vás půjde maskovaný zabiják? Není to už tak trochu přes čáru?

Autor:
Publikováno: 19. 11. 2019 12:37 Nahlásit obsah