Kategorie Bakterie

Článek
Dáváte si při návštěvě veřejných toalet WC papír na záchodové prkénko? Před bakteriemi vás to rozhodně neochrání
Dáváte si při návštěvě veřejných toalet WC papír na záchodové prkénko? Před bakteriemi vás to rozhodně neochrání Veřejné toalety jsou pro nás poslední možností k vykonání osobní potřeby. Ale když zkrátka musíme, tak musíme. Aby se ženy ochránily před nebezpečnými bakteriemi, které na ně na toaletách číhají, obkládají záchodové prkénko WC papírem a až poté si na něj sednou. Paradoxně si tímto postupem škodí ještě víc. Jak je to možné?
Článek
Chyby při rozmrazování masa. Na co byste si měli dávat pozor?
Chyby při rozmrazování masa. Na co byste si měli dávat pozor? Mnoho z nás konzumuje maso ve velkém a této spotřebě je nutné přizpůsobit i naše domácí zásoby. Naštěstí existují mrazáky, ve kterých můžeme maso uchovávat dlouhou dobu. Následně jen maso vytáhneme a necháme jej rozmrazit.
Článek
Žena kvůli umělým řasám přišla o všechny své vlastní. Co jí to způsobilo?
Žena kvůli umělým řasám přišla o všechny své vlastní. Co jí to způsobilo? Trendem posledních pár let jsou umělé řasy. Jsou skvělým řešením pro všechny ženy, u kterých matka příroda šetřila a nenadělila jim vlastní dlouhé a výrazné řasy, po kterých všechny tolik toužíme. Navíc je to také dobrý pomocník, který vám ráno při líčení ušetří hromadu času a i odlíčená vypadáte neustále upraveně.
Článek
Zdravotní nebezpečí, která na nás číhají v létě
Zdravotní nebezpečí, která na nás číhají v létě Ačkoliv je léto již v plném proudu my si chvilky dovolené a odpočinku užíváme plnými doušky, většina z nás zapomíná na nebezpečí, které se s tímto ročním obdobím pojí. Co byste tedy v letních měsících neměli podceňovat a na co si dát pozor, abyste neohrožovali své zdraví?
Článek
Věci, které denně používáme, mají také datum spotřeby. Podívejte se na to, které to jsou
Věci, které denně používáme, mají také datum spotřeby. Podívejte se na to, které to jsou Většina výrobků včetně potravin má své datum expirace. Jenže věděli jste, že tohle datum mají i věci, které běžně doma používáte a ani by vás nenapadlo je vyměnit? Zde je seznam 10 takovýchto věcí, které je zapotřebí čas od času vyhodit a nahradit je novými.
Článek
Rodina zesnulé Jeanette varuje: "Nejezte syrové ryby!"
Rodina zesnulé Jeanette varuje: "Nejezte syrové ryby!" Jídlo a jeho nakupování v supermarketech k našemu životu jednoznačně patří. Je však důležité při konzumaci konkrétních potravin dodržovat určitá pravidla, aby nedošlo k tragédii, jako v případě 55leté Jeanette LeBlanc, která na to bohužel zapomněla a to se jí stalo osudným…  
Článek
Zajímavosti o sprchování - to jste pravděpodobně vůbec netušili!
Zajímavosti o sprchování - to jste pravděpodobně vůbec netušili! Většina z nás se sprchuje každý den a někteří dokonce i vícekrát než jednou. V dnešní době je to už téměř zvyk, především to děláme pro naši hygienu. Věděli jste však, že pravidelné sprchování dříve tak obvyklé nebylo? Naopak se jednalo spíše o vzácnost, což si nyní neumíme vůbec představit.
Článek
7 čisticích zlozvyků, které nadělají více škody než užitku!
7 čisticích zlozvyků, které nadělají více škody než užitku! Vysávání, utírání prachu, mytí nádobí – to vše děláme téměř denně. I přesto, že se váš domov blízká čistotou, všude okolo mohou být bakterie, které nevědomky šíříte kolem sebe a škodíte svému zdraví. Proto byste si měli dávat pozor na těchto sedm čisticích „hříchů“.
Článek
Cestovní průjem – jak se mu vyhnout?
Cestovní průjem – jak se mu vyhnout? Cestovní průjem potká téměř každého druhého turistu, který se vydá do vzdálenějšího zahraničí, dokáže značně znepříjemnit dovolenou. K tomu, abychom průjem dostali, stačí totiž velmi málo. Jaká opatření učinit, abychom se cestovnímu průjmu vyhnuli, případně co dělat, pokud ho máme?
(2) Načíst více