Kategorie Balkonové květiny

Článek
Co dělat, aby muškáty kvetly? Přinášíme tipy, které jsou zárukou záplavy květů
Co dělat, aby muškáty kvetly? Přinášíme tipy, které jsou zárukou záplavy květů Muškáty neboli pelargonie jsou oblíbenými balkonovými rostlinami, které dokážou svým bujným květenstvím zkrášlit každý venkovní prostor. Abyste se mohli těšit z bohatě kvetoucích muškátů, je třeba dodržovat několik osvědčených zahradnických rad. V tomto článku vám přinášíme návod, jak se postarat o muškáty, aby kvetly jako nikdy předtím.
Článek
Tipy na nejkrásnější balkonové květiny: Udělají větší parádu než muškáty
Tipy na nejkrásnější balkonové květiny: Udělají větší parádu než muškáty Jaké květiny pěstovat na balkoně? Máme pro vás tipy na nejkrásnější balkonové květiny, které si můžete letos vysadit do truhlíku. Rozhodně vás osloví více než klasické muškáty. O které balkónovky se konkrétně jedná?
Článek
Nevíte, jak pečovat o balkonové květiny? Máme pro vás 5 rad, které vám práci ulehčí
Nevíte, jak pečovat o balkonové květiny? Máme pro vás 5 rad, které vám práci ulehčí Snem každého zapáleného zahrádkáře je mít co nejkrásnější květiny. Avšak ne vždy se to daří tak, jak bychom si přáli. O rostliny se nemusí starat jen ti, co bydlí v domečku se zahradou, ale i ti, kteří si vysadili rostliny na svém balkonu. Jak se tedy o okrasné květiny starat, aby vám vydržely co nejdéle?
Článek
Pěstování petúnií: Jak se o ně starat, abyste na ně byla pyšná
Pěstování petúnií: Jak se o ně starat, abyste na ně byla pyšná Okenní parapet nebo balkon vám nemusí zdobit pouze záplava muškátů. Vysaďte si v dubnu do venkovního truhlíku pestrobarevné petúnie, které vás budou těšit nádhernými květy po celé léto. Krok za krokem vám prozradíme, jak se o petúnie starat.