Kategorie Bolest hlavy

Článek
Užíváte léky na bolest? Raději byste měli sáhnout po přírodních alternativách
Užíváte léky na bolest? Raději byste měli sáhnout po přírodních alternativách Ať už se jedná o bolesti hlavy, zubů nebo třeba menstruační bolesti, většina lidí je řeší některým z léků na bolest. Protože léky známe a užíváme v podstatě celý život, ani nás nenapadne přečíst si příbalový leták. Co když nám ale léky na bolest škodí víc, než bychom čekali?
Článek
Bolest hlavy může po orgasmu způsobit velmi vážné onemocnění. Tohle nepodceňujte
Bolest hlavy může po orgasmu způsobit velmi vážné onemocnění. Tohle nepodceňujte Bolest hlavy může mít spoustu příčin, avšak tou nejzáhadnější je orgasmus. Ačkoliv bolest hlavy bývá většinou výmluva k tomu, aby k milování vůbec nedošlo, někteří lidé pociťují bolest spíše bezprostředně po prožití orgasmu.
Článek
Třeští vám hlava a máte kocovinu? Tohle se zrovna děje ve vašem těle
Třeští vám hlava a máte kocovinu? Tohle se zrovna děje ve vašem těle Při slově kocovina se většině z nás udělá lehce nevolno a přeběhne nám mráz po zádech. Ačkoliv je to stav zcela individuální, určité příznaky máme všichni společné. Co kocovinu způsobuje, to víme, věděli jste však to, co se ve vašem těle při ní děje?
Článek
Jednoduchý trik, který vám pomůže od bolesti hlavy do 2 minut!
Jednoduchý trik, který vám pomůže od bolesti hlavy do 2 minut! Máte před sebou celý den, kdy toho máte na vyřizování tolik, že nevíte kam dřív skončit a najednou je tady! Šílená bolest hlavy, která přišla právě v nevhod. Jenže my pro vás máme super jednoduchý trik, který vám zabere jen 2 minuty a rázem bude po bolesti!
Článek
Benigní meningiom: 5 symptomů nejčastějšího typu nádoru mozku
Benigní meningiom: 5 symptomů nejčastějšího typu nádoru mozku Jen málokdo ví, že nejběžnějším typem nádoru na mozku je meningiom. Tento typ nádoru bývá zpravidla benigní, roste velmi pomalu a lidé na něj přijdou klidně až po letech, protože nevyvolává téměř žádné příznaky.
Článek
Pohlaví dítěte či bolest hlavy? I tohle dokáže ovlivnit změna počasí!
Pohlaví dítěte či bolest hlavy? I tohle dokáže ovlivnit změna počasí! Všechny výkyvy a změny počasí mohou způsobit docela velké zmatky v našem těle, zdraví a také mohou ovlivnit naši celkovou pohodu. Někteří lidé zapřísáhle tvrdí, že jakmile začne bouřka, bolí je všechny klouby v těle. Jiní trpí astmatem a sezónními alergiemi, které se objevuje v jarních měsících.
Článek
Pociťujete stres nebo vás bolí hlava? Pomozte si touto jednoduchou masáží!
Pociťujete stres nebo vás bolí hlava? Pomozte si touto jednoduchou masáží! Masáže jsou účinným prostředkem k tomu, aby si odpočinula jak naše mysl, tak také naše tělo. Jenže ve většině případů opravdu kvalitní masáže nestojí zrovna málo a vytížený člověk, ačkoliv by rád, na ně nemá ani příliš času. Jak si tedy pomoci sami?
Článek
Jak na bolest hlavy, zubů a dásní
Jak na bolest hlavy, zubů a dásní Bolest funguje podobně jako kontrolka u auta. Když problikne na palubní desce symbol oleje, měly bychom ho co nejdřív zkontrolovat a dolít. Jestli však necháme kontrolku svítit jako lampion o pouti, motor se zadře a auto přestane…
Článek
Migréna – co na ni zabírá?
Migréna – co na ni zabírá? Migrénou trpí přibližně 20 % žen (a pouze 5 % mužů, ušetřeny však nejsou ani děti). Není to obyčejná bolest hlavy, ale velmi nepříjemné onemocnění, během kterého má jedinec nejen pocit, že se mu rozskočí hlava, ale často…