Kategorie Bolest hlavy

Článek
Šeříkový obklad: Tajemství našich babiček proti bolestem hlavy a migréně
Šeříkový obklad: Tajemství našich babiček proti bolestem hlavy a migréně Trpíte na bolesti hlavy nebo migrény? Zkuste si na jaře ulevit osvědčeným fíglem našich babiček a prababiček, kterým je šeříkový obklad. Tento osvědčený léčebný prostředek, který je známý už po generace, nabízí nejen úlevu od bolesti, ale také uklidňuje mysl a psychiku. Pojďme se blíže podívat na to, jak může šeříkový obklad zmírnit vaše potíže.
Článek
Jednoduchý trik, který vám pomůže od bolesti hlavy do 2 minut
Jednoduchý trik, který vám pomůže od bolesti hlavy do 2 minut Máte před sebou celý den, kdy toho máte na vyřizování tolik, že nevíte kam dřív skončit a najednou je tady - šílená bolest hlavy, která přišla právě v nevhod. Naštěstí pro vás máme super jednoduchý trik, který vám zabere jen 2 minuty a rázem bude po bolesti!
Článek
Masáží těchto 6 bodů se zbavíte bolesti hlavy i bez léků
Masáží těchto 6 bodů se zbavíte bolesti hlavy i bez léků Když vás nečekaně zasáhne silná bolest hlavy a vy u sebe zrovna nemáte žádný prášek, který by vám od ní ulevil, začíná doslova noční můra. Ačkoliv se může situace zdát zcela beznadějná, není tomu tak! Existuje totiž způsob, který ulevuje od bolesti naprosto stejně jako prášky a možná i rychleji.
Článek
Co na bolest hlavy: Najděte na krku bod Feng Fu a přiložte na něj kostku ledu
Co na bolest hlavy: Najděte na krku bod Feng Fu a přiložte na něj kostku ledu Trpíte na časté bolesti hlavy? Jistě si říkáte, jak je zmírnit, aniž byste do sebe museli neustále cpát léky proti bolesti. Uvolnit bolest hlavy přírodní cestou vám pomůže například tradiční čínská akupunktura. Najděte si na zátylku bod Feng Fu, přiložte na něj po dobu 20 minut kostku ledu a zanedlouho pocítíte úlevu.
Článek
Potraviny, které velmi negativně ovlivňují náš tělesný pach
Potraviny, které velmi negativně ovlivňují náš tělesný pach Málokdo ví, že samotný lidský pot je vlastně zcela bez vůně a bez zápachu. Prostřednictvím potu se však z těla dostávají ven toxiny, sůl, zbytky léků a vitamínů, močovina a mnoho dalších látek. Existují však i potraviny, které zcela výrazně ovlivňují zápach potu. Které to jsou?
Článek
Pohlaví dítěte či bolest hlavy? I tohle dokáže ovlivnit změna počasí
Pohlaví dítěte či bolest hlavy? I tohle dokáže ovlivnit změna počasí Všechny výkyvy a změny počasí mohou způsobit docela velké zmatky v našem těle, zdraví a také mohou ovlivnit naši celkovou pohodu. Někteří lidé zapřisáhle tvrdí, že jakmile začne bouřka, bolí je všechny klouby v těle. Jiní trpí astmatem a sezónními alergiemi, které se objevuje v jarních měsících.
Článek
Pociťujete stres nebo vás bolí hlava? Pomozte si touto jednoduchou masáží
Pociťujete stres nebo vás bolí hlava? Pomozte si touto jednoduchou masáží Masáže jsou účinným prostředkem k tomu, aby si odpočinula jak naše mysl, tak také naše tělo. Jenže ve většině případů opravdu kvalitní masáže nestojí zrovna málo a vytížený člověk, ačkoliv by rád, na ně nemá ani příliš času. Jak si tedy pomoci sami?
Článek
Trápí vás časté migrény či vysoký krevní tlak? Pomohou vám 4 sklenice vody
Trápí vás časté migrény či vysoký krevní tlak? Pomohou vám 4 sklenice vody O tom, že je pro naše tělo a organismus voda nesmírně důležitá, si troufáme tvrdit, ví každý z nás. Ovšem často se stává, že člověk na dodržování pitného režimu zapomíná, což je velká chyba.
Článek
Vylečte zánět dutin za pomoci jablečného octa. Domácí lék, který pomůže okamžitě
Vylečte zánět dutin za pomoci jablečného octa. Domácí lék, který pomůže okamžitě Sinusitida neboli zánět vedlejších dutin nosních je běžná infekce, která jen ve Spojených státech amerických postihne každoročně 30 milionů lidí. Tento jev je charakteristický bolestí hlavy a zubů, horečkami, otoky a hustým hlenem, který způsobuje neprůchodnost nosní sliznice.
(7) Načíst více