Kategorie Bramborový salát

Článek
Bramborový salát na chlebíčky podle ČSN normy: Připravte si delikátní retro chlebíčky
Bramborový salát na chlebíčky podle ČSN normy: Připravte si delikátní retro chlebíčky K vánočním svátkům i silvestrovským oslavám patří chlebíčky. Vsaďte na starou dobrou klasiku a udělejte si chlebíčky z bílé veky potřené bramborovým salátem a obložené šunkou, sýrem, vejcem, paprikou a okurkou. Jak si bramborovou pomazánku připravit? Vyzkoušejte bramborový salát na chlebíčky podle normy ČSN a připravte si delikátní retro chlebíčky.
Článek
Jak nepřibrat o Vánocích? Díky těmto fíglům si o svátcích dopřejete, ale nepřiberete ani deko navíc
Jak nepřibrat o Vánocích? Díky těmto fíglům si o svátcích dopřejete, ale nepřiberete ani deko navíc Cukroví, kapru s bramborovým salátem, chlebíčkům a dalším dobrůtkám se o Vánocích zkrátka nedá odolat. O to horší ale je, když si po novém roce stoupnete na váhu a ručička vám ukáže o několik kilogramů navíc. No, není to k zbláznění? Prozradíme vám ale několik fíglů, díky kterým si na Vánoce dopřejete, ale nepřiberete ani deko navíc. Zde jsou!
Článek
Vánoční přejídání: Jak se mu vyhnout a užít si svátky bez výčitek?
Vánoční přejídání: Jak se mu vyhnout a užít si svátky bez výčitek? Vánoce – svátky klidu, míru a především dobrého jídla. Mnoho Čechů se více jak na vánoční dárky těší na poctivou porci smaženého kapra s bramborovým salátem a samozřejmě na skvělé cukroví. Vždyť Vánoce jsou jen jednou do roka! Jak si ale dosyta užít Vánoce se vším, co k nim patří a zároveň se zbytečně nepřejídat a netrápit se výčitkami?
Článek
Nejlepší bramborový salát připravíte z brambor varného typu A. Přinášíme klasický recept, který chutná jako od babičky
Nejlepší bramborový salát připravíte z brambor varného typu A. Přinášíme klasický recept, který chutná jako od babičky Jaká by to byla štědrovečerní večeře bez vánočního bramborového salátu? Aby byla tato příloha ke smaženému kapru skutečně dokonalá, vyplatí se vám dodržovat několik základních pravidel. Ať už se jedná o správný výběr odrůdy brambor nebo volbu toho nejlepšího receptu na bramborový salát. Na co tedy konkrétně myslet?
Článek
Chorvatský bramborový salát: Vyzkoušejte recept na odlehčenou verzi letního bramborového salátu
Chorvatský bramborový salát: Vyzkoušejte recept na odlehčenou verzi letního bramborového salátu Spousta Čechů jezdí do Chorvatska nejen kvůli nádhernému moři, přírodě či pamětihodnostem, některé láká také chorvatská kuchyně. Možná, že jste už také ochutnali lehký a svěží chorvatský bramborový salát. Na jeho báječnou chuť nemusíte pouze vzpomínat, připravte si jej podle následujícího receptu také doma.