Kategorie Brambory

Článek
Brambory patří i do bot: Tento trik našich prababiček obuv dokonale roztáhne a zbaví zápachu
Brambory patří i do bot: Tento trik našich prababiček obuv dokonale roztáhne a zbaví zápachu Potřebujete rozchodit nové boty? Pokud se chystáte třeba na ples a vaše kožené lodičky jsou vám příliš těsné, vyzkoušejte trik našich prababiček. Do boty přes noc vložte oloupanou bramboru. Jde o velmi jednoduchý, ovšem účinný způsob, díky kterému se vám nové boty dokonale roztáhnou. Tak proč to nezkusit?
Článek
Tipy a triky pro správné hospodyňky: vše, co potřebujete vědět o přípravě brambor
Tipy a triky pro správné hospodyňky: vše, co potřebujete vědět o přípravě brambor Brambory jsou jednou z nejzásadnějších surovin kuchyní téměř celého světa. Pojďte si dnes připomenout rady, které vám pomohou s jejich skladováním a originální přípravou.
Článek
Rodina se otrávila plyny ze shnilých brambor. Pozor na to
Rodina se otrávila plyny ze shnilých brambor. Pozor na to Následující příběh se stal v roce 2014 a jedná se o opravdovou tragédii, ke které vůbec nemuselo dojít. Stačila jen obezřetnost a dostatečná informovanost rodičů…
Článek
Potraviny, které se po opětovném zahřátí změní na nebezpečné. Pozor na ně!
Potraviny, které se po opětovném zahřátí změní na nebezpečné. Pozor na ně! Jen v málokterých rodinách se každý den vaří dvě teplá jídla. Ve většině případů si k večeři ohříváme jídlo od oběda anebo si také připravujeme jídlo na více dnů dopředu. Věděli jste však, že některé potraviny při opětovném ohřívání uvolňují toxické látky, které jsou pro nás nebezpečné?
Článek
Kvůli zdravotním potížím musel jíst celý rok jen brambory. Co to udělalo s jeho tělem?
Kvůli zdravotním potížím musel jíst celý rok jen brambory. Co to udělalo s jeho tělem? V roce 2016 Andrew Taylor nahrál na YouTube video, ve kterém vysvětluje svůj plán – začít se zdravě stravovat, což by podle něj mělo znamenat, že bude jíst jen brambory. Díky této dietě zhubl Andrew neuvěřitelných 45 kg a ačkoliv se na první pohled zdá tato dieta účinná, z hlediska zdraví však může být velmi riskantní.
Článek
Jak skrýt šediny bez chemického barvení? Pomohou vám brambory
Jak skrýt šediny bez chemického barvení? Pomohou vám brambory Když se objeví první šediny, může to být pro ženu celkem šok. Většina z nich situaci řeší pravidelným barvením vlasů, jiné se s šedinkami smíří. My pro vás máme tip, jak šediny zakrýt, aniž byste si je museli barvit chemickými přípravky.
(10) Načíst více