Kategorie Brambory

Článek
Potraviny, které se po opětovném zahřátí změní na nebezpečné. Pozor na ně
Potraviny, které se po opětovném zahřátí změní na nebezpečné. Pozor na ně Vaříte na více dnů dopředu, anebo si rádi dáte k večeři to, co bylo k obědu? Věděli jste však, že některé potraviny při opětovném ohřívání uvolňují toxické látky, které jsou pro nás nebezpečné?
Článek
Tipy, jak kombinovat zeleninu na zahradě: Jaká zelenina se k sobě hodí a která se vedle sebe nesnese
Tipy, jak kombinovat zeleninu na zahradě: Jaká zelenina se k sobě hodí a která se vedle sebe nesnese Plánujete, že budete letos na zahradě pěstovat hned několik druhů zeleniny? Abyste byli ve svém zahrádkářském úsilí úspěšní, už nyní si dobře promyslete, co s čím budete sázet a sít. Ne všechny druhy zeleniny se totiž k sobě hodí a vedle sebe prospívají. Jak tedy kombinovat zeleninu na zahradě, abyste si zajistili bohatou úrodu?
Článek
Je vám líto vyhodit kytici růží? Zachraňte ji snadno pomocí brambory
Je vám líto vyhodit kytici růží? Zachraňte ji snadno pomocí brambory Ať jsou to narozeniny, svátek, výročí či svátek zamilovaných, ve většině případů dostáváme my ženy v tyto dny nádhernou kytici růží. Jenže ta po pár dnech začne bez lítosti upadat a měnit se ve zvadlý svazek něčeho, co jen ztěžka růžová poupata připomíná. Jak si ale jejich vzhled uchovat a navíc jich vypěstovat ještě víc?
Článek
Jak skrýt šediny bez chemického barvení? Pomohou vám brambory
Jak skrýt šediny bez chemického barvení? Pomohou vám brambory Když se objeví první šediny, může to být pro ženu celkem šok. Většina z nich situaci řeší pravidelným barvením vlasů, jiné se s šedinkami smíří. My pro vás máme tip, jak šediny zakrýt, aniž byste si je museli barvit chemickými přípravky.
Článek
Domácí bramborové knedlíky: Tajemstvím receptu je správný varný typ brambor i postup přípravy
Domácí bramborové knedlíky: Tajemstvím receptu je správný varný typ brambor i postup přípravy Jaké bramborové knedlíky jsou nejlepší? Rozhodně ne ty z prášku, ale z poctivých domácích surovin. Máme pro vás recept na výborné domácí bramborové knedlíky, které chutnají se zelím i špenátem. Základem tohoto receptu je správný výběr brambor i správně zvolený postup přípravy.
(3) Načíst více