Kategorie Bylinky

Článek
Jak rychle vyléčit dásně bez zubaře a léků? Na tuto metodu nedáte dopustit!
Jak rychle vyléčit dásně bez zubaře a léků? Na tuto metodu nedáte dopustit! Zánět dásní je velmi častá infekce způsobovaná bakteriemi zubního plaku, který se během dne tvoří na zubech i dásních. Jedovatým a agresivním látkám, které tento zubní plak obsahuje, se tělo začne bránit právě zánětem, který se projeví zarudnutím, otokem a bolestí vašich dásní.
Článek
Lexikon koření a bylinek: tipy pro používání
Lexikon koření a bylinek: tipy pro používání Kdo v dnešní době v kuchyni nepoužívá čerstvé bylinky a rozmanité koření, neví, o co přichází. Víte, na co můžete kterou bylinku nebo koření použít a jak přesně chutná?
Článek
Zdraví a krásní pomocí domácí lékárny.
Zdraví a krásní pomocí domácí lékárny. Když vás něco bolí, nemusíte hned utíkat do lékárny, někdy vám na pomoc postačí jen zásoby z vaší kuchyně. Naši předci si také vystačili s přírodou a jak byli zdraví!
Článek
Nedaří se vám rychle zhubnout? Zbavte se nadbytečné vody v těle!
Nedaří se vám rychle zhubnout? Zbavte se nadbytečné vody v těle! Nedaří se vám zhubnout? Ve většině případů je hlavní příčinou zadržování vody v těle. A co všechno tedy toto zadržování může způsobovat a jak se přebytečné vody v těle zbavit? Čtěte dál!
Článek
Tuhle zeleninu můžete pěstovat i doma v kuchyni
Tuhle zeleninu můžete pěstovat i doma v kuchyni V dnešní době je moderní zdravý životní styl. A pěstování vlastní zeleniny a bylinek do něj jistě patří. Co ale dělat, pokud nemáte k dispozici velkou zahradu? Můžete být v klidu, tuhle zeleninu a bylinky můžete klidně pěstovat na balkoně či v kuchyni na okně.
Článek
Koření a bylinky, které vám pomohou shodit kila
Koření a bylinky, které vám pomohou shodit kila Pokud chcete podpořit své hubnutí, skvěle se na to hodí různé bylinky a koření. Nejedná se o žádné speciální druhy. Možná je běžně zařazujete do svého jídelníčku a ani netušíte, jak skvělé účinky na vaše tělo mají. Věřte nebo ne, dokážou opravdové zázraky.
Článek
Zelené májové poklady – nasbírejte si zdraví na louce!
Zelené májové poklady – nasbírejte si zdraví na louce! Z vlahé květnové procházky si můžete kromě krásného pocitu donést i hotový elixír zdraví. Které čerstvé bylinky se vyplatí sbírat právě v květnu?
Článek
Čtenářka píše: Bylinná koupel – blaho pro celé tělo
Čtenářka píše: Bylinná koupel – blaho pro celé tělo Hřejivá, blahodárná koupel dokáže nejen zpříjemnit sychravé dny v chladné části roku, ale s tím vhodným koupelovým přípravkem i pomoci od některých zdravotních obtíží. Stačí, když bude obsahovat ty správné výtažky z bylin. Jaké bylinky jsou vhodné pro jaké obtíže? A v jaké formě je do lázně použít?
(6) Načíst více