Česká rapperka Sharlota se zasnoubila. Radostnou novinku oznámila svým fanouškům z dovolené ve Španělsku

Česká rapperka Sharlota se zasnoubila. Radostnou novinku oznámila svým fanouškům z dovolené ve Španělsku Zdroj: Shutterstock

Rapperka Sharlota je v Česku nepřehlédnutelná. Lidé milují její hudbu a hlas, všímají si jí i díky extravagantnímu vzhledu. Sharlotino tělo totiž zdobí spousta tetování. Úspěšná česká rapperka nyní svým fanouškům oznámila radostnou novinku. Je totiž zasnoubená. Kdy vůbec plánuje svatbu?

Česká rapperka Sharlota postovala na svém instagramovém účtu příspěvek, který mluví za všechno. Nechala se vyfotit na vrcholu Gibraltaru a na pořízené fotce předvedla v celé své kráse zásnubní prsten, který měla navlečený na levém prsteníčku.

“Asi byste chtěli slyšet tu story o tom, jak mě můj kluk požádal romanticky na vrcholu Gibraltaru, ale on už to udělal v únoru, jednou takhle ráno v posteli,” připsala k romantickému snímku česká rapperka.

Jak sama následně přiznala, novinku o zasnoubení s partnerem nejprve chtěli sdělit svým rodinám a nejbližším přátelům. Až poté se rozhodli tuto důležitou věc ventilovat veřejně.

“Jelikož jsem to rodině a nejbližším chtěla říct nejdřív osobně, trvalo mi v této době delší čas, než jsem se ke všem dostala. Takže teď ofiko,” dodala na Instagramu dále Sharlota.

Česká rapperka se svým partnerem momentálně odjela na několik dnů na dovolenou do Španělska, kde poznává krásy této jihoevropské země. A jak to má Sharlota se svatbou? I když se říká, že by měla proběhnout do roka a do dne od zasnoubení, krásná rapperka ještě detaily své veselky neprozradila.

Autor:
Publikováno: 30. 4. 2021 13:54 Nahlásit obsah