Dcera Kateřiny Brožové vyrostla do krásy. Co vše zdědila po své slavné mamince?

Dcera Kateřiny Brožové vyrostla do krásy. Co vše zdědila po své slavné mamince? Zdroj: Profimedia

Dcera Kateřiny Brožové, Kateřina Tomanová, už dávno není malou holčičkou. Že čas letí jako voda, se slavná blonďatá herečka pochlubila také na Instagramu. Kateřina Brožová zveřejnila aktuální selfie se svou dnes již dvacetiletou dcerou a všem spadla brada. Je evidentní, že v tomto případě opravdu jablko nespadlo daleko od stromu.

Jestli si dceru Kateřiny Brožové stále pamatujete jako malou holčičku, musíme vás vyvést z omylu. Z malé slečny vyrostla modrooká blonďatá kráska, která má už dvacet let a podobou je celá maminka.

Když Kateřina Brožová zveřejnila před pár dny na svém instagramovém profilu společné selfie se svou dcerou Kateřinou Tomanovou, své příznivce dostala naprosto do kolen. Sledující se shodli na tom, že podoba se nezapře a že je mladší Kačenka celá po své nestárnoucí mamince.

Co je zřejmé, Kateřina Tomanová se v hereckých šlépějích své slavné maminky jít rozhodně nechystá. I když by se svou krásnou tváří a dokonalou postavou prorazila nejen ve filmech a seriálech, ale i na přehlídkových molech, její Instagram napovídá, že se s nadšením věnuje naprosto jiné oblasti.

Láskou této pohledné modrooké blondýnky jsou totiž koně. Dcera Kateřiny Brožové se konkrétně profesionálně věnuje parkurovému ježdění, v rámci kterého slaví spoustu úspěchů. Dvacetiletá Katka je konkrétně součástí soutěžního týmu Agrotrade Stables. Aby toho nebylo málo, kromě toho studuje také vysokou školu.

Kateřina Tomanová je jediným dítětem herečky Kateřiny Brožové. Tátou této dvacetileté krásky je podnikatel Zdeněk Toman, který byl manželem Kateřiny Brožové v letech 1997 až 2004.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 3. 1. 2022 10:30 Nahlásit obsah