Dcera Nadi Urbánkové sdílela fotku z dětství se svou zesnulou mámou. Zároveň poděkovala lidem za vyjádření soustrasti

Dcera Nadi Urbánkové sdílela fotku z dětství se svou zesnulou mámou. Zároveň poděkovala lidem za vyjádření soustrasti Zdroj: Profimedia

Odchod zpěvačky a herečky Nadi Urbánkové, která nás navždy opustila 3. února 2023, zasáhl spoustu lidí. Smrt této české hudební a herecké legendy oplakává především její dcera Jana Fabiánová. Na svém Instagramu aktuálně poděkovala všem lidem za podporu a vyjádření soustrasti.

“Z celého srdce každému z vás děkuji za vyjádření soustrasti a sdílení krásných vzpomínek na maminku. A omlouvám se, jestli jsem zatím nestihla reagovat, chodí mi tisíce zpráv, každou čtu, za každou z nich jsem hluboce vděčná. Momentálně máme plné ruce práce s organizací smutečního obřadu. Nejpozději zítra se dozvíte, kde a kdy se budete moci s maminkou rozloučit. Děkuji vám za sílu, vaše Jana,” napsala Jana Fabiánová na Instagramu.

Dcera Nadi Urbánkové, která je taktéž talentovanou zpěvačkou, lidem na sociálních sítích poděkovala nejen za vyjádření podpory. Sdílela také nádhernou společnou fotku se svou maminkou, která byla pořízená ještě v dobách jejího dětství a ze které sálá spousta lásky.

Pro 44letou Janu Fabiánovou je smrt její mámy Nadi Urbánkové velmi těžkou životní zkouškou. “Jani držte se. Maminka je vždy jen jedna jediná a ta Vaše byla úžasná. Je mi to moc líto,” vzkázala jí na sociálních sítích jedna ze sledujících, ke které se přidávali i další lidé s vyjádřením podpory.

Zdroj: Shutterstock Známá česká zpěvačka a herečka Naďa Urbánková zemřela v pátek 3. února 2023. Bohužel podlehla následkům rakoviny, ke kterým se přidal těžký průběh onemocnění covid-19. Jak oznámila její dcera Jana Fabiánová na sociálních sítích, datum posledního rozloučení s touto legendární ženou se veřejnost již brzy dozví.

Zdroj: Instagram.com/janafabianovaofficial
Autor:
Publikováno: 7. 2. 2023 11:00 Nahlásit obsah