Eva Burešová ukázala syna Tristana. Je to malý vlasáč

Eva Burešová ukázala syna Tristana. Je to malý vlasáč Zdroj: Profimedia

Dvojnásobná maminka Eva Burešová přesně před 6 týdny porodila svého druhorozeného syna Tristana, jehož tátou je šéfkuchař a porotce Masterchefa Přemek Forejt. Sympatická herečka napsala, že má již za sebou šestinedělí, které patří k nejnáročnějším obdobím každé maminky. Zároveň se pochlubila fotkou malého Tristana. Podívejte se, jaký je to vlasáč.

“Nahoru/dolů, štěstí/smutek, radost/pláč, energie/propady. Tak pa, šestinedělí. Chtěla bych ještě jednou tolik,” napsala Eva Burešová na Instagram a připojila selfie, na kterém zachytila i svého druhorozeného synka Tristana.

Šestitýdenní Tristan na fotce spokojeně odpočívá u své maminky v nosítku, ze kterého mu vykukuje pouze malá hlavička. Nelze si nevšimnout, že tento chlapeček má už ve svém kojeneckém věku spoustu vlásků a že bude v budoucnu velký vlasáč, a to jak po mámě Evě Burešové, tak po tátovi Přemku Forejtovi.

Herečka Eva Burešová přivedla na svět syna Tristana Williama v pondělí 15. srpna 2022. Tento chlapeček s originálním jménem je prvním společným dítětem Evy Burešové a Přemka Forejta. 

“Jeden z nejodvážnějších rytířů kulatého stolu Tristan a největší z dramatiků William, to jsou jména, která nosí náš syn a já věřím, že mu dají silný základ,” napsala k výběru jména pro svého druhorozeného synka na Instagramu sympatická herečka.

Jak Eva Burešová, tak Přemek Forejt mají každý ještě jedno dítě z předchozích vztahů - Přemek Forejt je tátou dcery Stelly a Eva Burešová mámou syna Nathaniela.

Zdroj: Instagram.com/evabureshsalvatore
Autor:
Publikováno: 29. 9. 2022 13:39 Nahlásit obsah