Hana Zagorová by 6. září 2022 oslavila 76. narozeniny. Manžel Štefan Margita jí poslal vzkaz do nebe

Hana Zagorová by 6. září 2022 oslavila 76. narozeniny. Manžel Štefan Margita jí poslal vzkaz do nebe Zdroj: Profimedia

Legendární česká zpěvačka Hana Zagorová naposledy vydechla v pátek 26. srpna 2022. Zemřela ve věku nedožitých 76 let. A právě 76. narozeniny by oslavila v úterý 6. září 2022, což si připomněl i její manžel Štefan Margita, který své milované Hance poslal dojemný vzkaz do nebe.

“Neříct nic, někdy znamená říct úplně všechno. Dnes bychom společně oslavili tvoje narozeniny… Miluju tě!” vzkázal své milované manželce Haně Zagorové do nebe její manžel Štefan Margita. Tento dojemný vzkaz zveřejnil na svém instagramovém účtu i na Facebooku.

Operní pěvec zažívá po smrti své ženy velmi těžké chvíle. A jelikož je 6. září dnem narozenin Hany Zagorové, je pro něj toto výročí ještě těžší v tom, že se jeho milovaná manželka svých 76. narozenin již nedožila.

Na Hanu Zagorovou vzpomínají v den jejích nedožitých 76. narozenin také další lidé, kterým byla velmi blízká. Lidé v instagramových komentářích zároveň posílají spoustu podpory a lásky čerstvému vdovci Štefanovi Margitovi a vzkazují mu, aby se držel.

“Bude tady s námi dál Vaše milovaná Hanička. Je to velmi bolestné a smutné pro Vás pane Štefane… Držte se v těchto těžkých dnech… Láska je až za hrob. Pokud možno, přeji hezký den…, “Držte se. Už je slaví v nebi a nic ji nebolí. Nás bolí vzpomínky na úžasného člověka.”, “Hanička Vás teď hlídá na každém vašem kroku, je stále s Vámi.”, “Přeji tam nahoru vše nejlepší a vám mnoho síly. Držte se.” Napsali lidé pod srdceryvný instagramový příspěvek Štefana Margity.

Hana Zagorová zemřela v pátek 26. srpna 2022 v pražském Ústavu hematologie a krevní transfuze. Od mládí trpěla poruchou krvetvorby, tzv. paroxysmální noční hemoglobinurií. V roce 2020 měla těžký průběh covidu-19, který velmi oslabil její zdraví a následně se potýkala s post covid syndromem.

Odchod legendární zpěvačky Hany Zagorové oplakalo celé Česko. Nejbližší lidé se s českou slavicí rozloučili v úterý 30. srpna 2022 v kostele sv. Tomáše na Malé Straně v Praze. Veřejnost dala Hance Zagorové sbohem ve středu 31. srpna 2022 v pražském Divadle Kalich.

Zdroj: Instagram.com/stefanmargita_official, Wikipedia.org
Autor:
Publikováno: 6. 9. 2022 13:36 Nahlásit obsah