Hvězda Ulice drasticky zhubla. Barboru Mudrovou lidé hatují kvůli její aktuální váze

Hvězda Ulice drasticky zhubla. Barboru Mudrovou lidé hatují kvůli její aktuální váze Zdroj: Profimedia

Herečka Barbora Mudrová, která se proslavila rolí intrikářky Áji v seriálu Ulice, po narození syna drasticky zhubla. Jak napsala na sociálních sítích, osobně ji trápí, že je o 10 kilogramů lehčí. Stejně tak jí dělají vrásky na čele komentáře některých instagramových sledujících, kteří se do ní kvůli současné postavě nepěkně strefují.

Teda nic ve zlém, ale najezte se! To není hezké, být takto vyhublá. Vypadáte hrozně sešle. Vždyť jste ještě mladá žena, ne nějaká seschlá seniorka. Na to máte ještě času dost,” právě takové komentáře se aktuálně objevují pod fotkami, které herečka Barbora Mudrová sdílí na svém Instagramu.

Hvězda Ulice se otevřeně rozepsala o body shamingu, kterému musí po porodu čelit. Jak podotkla, dříve se s ním setkávala opravdu vzácně. Právě proto ji nenapadlo, že toto téma bude v případě její osoby tolik aktuální v roce 2023 mezi dospělými lidmi.

“Od chvíle, kdy se narodil Kristiánek, jsem vlivem nevyspání, kojení, nošení malého, ale i kvůli nervům, pomalu zhubla 10 kg oproti své předporodní váze. Starost kamarádů, kteří se ptali, jestli jsem v pořádku, vystřídaly neurvalost a kritika, které se strhly v komentářích a soukromých zprávách tady na Instagramu po tom, co jsem sdílela fotky z Bali,” uvedla Barbora Mudrová na svém instagramovém profilu.

Herečka vyzvala ostatní, aby byli k sobě navzájem laskavější a aby na sociálních sítích vnímali, které komentáře jsou opravdu na místě. “Jako není v pořádku přijít k někomu na ulici a říct: "Ty špekoune, zhubni!", stejně nevhodné je psát o kostrách, vyzáblinách, o špatném příkladu mladým holkám, nebo o tom, ať se jdu pořádně najíst. Ani mně, ani nikomu jinému v podobné situaci takové komentáře nepomáhají,” podotkla Barbora Mudrová na Instagramu. 

Zdroj: Shutterstock Pod odvážným prohlášením hvězdy Ulice, z níž se před rokem stala novopečená maminka, se objevila spousta souhlasných a podporujících komentářů. “Nemusíte se nikomu ospravedlňovat.. lidé dnes v sobě mají tolik nenávisti… Sama jsem po porodu měla ještě méně než před ním, vážila jsem 47 kg a přibrat mi nešlo. Občas to prostě není tak, jak si člověk představuje,” vzkázala Barboře Mudrové jedna ze sledujících.

“Také jsem kdysi zažila, po prvním porodu jsem měla 45kg. Dlouho jsem nemohla přibrat, ale časem se to srovnalo. Nechápu lidi, kteří musí být za každou cenu zlí!! Asi jsou hodně nešťastní a tak ubližují. Nic si z takových ubožáků nedělejte!!! Karma je zdarma a to zlé se vrací,” podpořila herečku na Instagramu další žena.

Zdroj: Instagram.com/barbora_mudrova
Autor:
Publikováno: 17. 4. 2023 10:26 Nahlásit obsah