Kim Kardashian oznámila konec reality show Keeping Up With the Kardashians. Fanoušci jsou v šoku

Kim Kardashian oznámila konec reality show Keeping Up With the Kardashians. Fanoušci jsou v šoku Zdroj: Shutterstock.com

Profesionální celebrita Kim Kardashian se postarala o pořádný rozruch. Po dvaceti sezonách a 14 letech v úterý 7. září 2020 oznámila konec rodinné reality show Keeping Up With the Kardashians, díky které se stala celosvětově slavnou. K jejímu oznámení se posléze připojil zbytek její rodiny.

“S těžkým srdcem se loučím s Keeping Up with the Kardashians. Jsem neuvěřitelně vděčná všem, kteří mě a moji rodinu sledovali a podporovali posledních 14 neuvěřitelných let,” uvedla Kim Kardashian na svém twitterovém účtu. 

Televizní reality show Keeping Up With the Kardashians přispěla k tomu, že se z Kim, Kourtney a Khloé Kardashianových a Kris, Kendall a Kylie Jennerových staly hvězdy celosvětového formátu. Každá z nich má stovky milionů fanoušků. Ti skalní z nich jsou po zjištění, že reality show Keeping Up With the Kardashians brzy skončí, v naprostém šoku. 

Zdroj: Twitter.com | Kim Kardashian West

Poslední 21. sezona reality show s Kardashiankami se přitom objeví na televizních obrazovkách stanice E! počátkem roku 2021. “Budou nám z celého srdce chybět. Respektujeme ale rozhodnutí rodiny žít dále svůj život bez našich kamer,” uvedla mluvčí televizní stanice E!, která reality show Keeping Up With the Kardashians celých 14 let produkuje, v prohlášení pro CNN.

Zdroj: Shutterstock.com V reality show bez obalu vystupovali nejen slavné Kardshianky, ale i jejich partneři, děti a přátelé. Rodina se svými fanoušky často sdílela i ty nejintimnější věci ze svého soukromí. Mohli jste vidět hádky, slzy, usmiřování, ale i rozchody nebo porody. Nyní se celá rodina rozhodla, že už své soukromí nebude dávat všanc svým fanouškům.

Reality show Keeping Up With the Kardashians vysílala televizní stanice E! od roku 2007. Nejsledovanější díly měly v roce 2011 takřka 10,5 milionu diváků. V současné době činila sledovanost jednoho dílu necelých 900 tisíc lidí.

Autor:
Publikováno: 11. 9. 2020 12:34 Nahlásit obsah