Martin Donutil a Sára Affašová čekají miminko. Radostnou událost oznámili na Den matek

Martin Donutil a Sára Affašová čekají miminko. Radostnou událost oznámili na Den matek Zdroj: Profimedia

Herecký pár Martin Donutil a Sára Affašová se stanou zanedlouho rodiči. Že čekají první společné miminko, oznámili veřejnosti na Instagramu, a to u příležitosti Dne matek. Sára Affašová, kterou proslavil nekonečný seriál Ulice, na této sociální síti konkrétně sdílela romantickou fotku s těhotenským bříškem, které jí zamilovaně líbá její partner.

“Krásnej Den matek!” napsala Sára Affašová v neděli 8. května 2022 na svém instagramovém profilu a sdílela fotku, ze které ostatním spadla brada. Oblíbená herečka totiž poprvé veřejně ukázala své těhotenské bříško. 

Už nyní je zřejmé, že herecký klan Donutilů se rozroste o nového člena. Otcem nastávajícího tatínka totiž není nikdo jiný, než hvězdný herec Miroslav donutil.

Oznámit veřejně, že nosí pod srdcem nový život, se Sára Affašová spolu se svým partnerem Martinem Donutilem rozhodla symbolicky na Den matek. Rázem se její Instagram začal plnit nadšenými gratulacemi, protože tuto novinku snad nikdo nečekal.

“No neke! To je úžasný, Gratuluju! To je skvělý,” popřála nastávajícím rodičům herečka Malvína Pachlová, která několik let hrála v seriálu Ulice kavárnici Šárku. Dalším kolegou z tohoto nekonečného seriálu, kteří Sáře Affašové k novému přírůstku od srdce popřáli, byl například herec Jan Řezníček. S velkou gratulací se rovněž připojil herec Jakub Wehrenberg. 

Sára Affašová je momentálně v pátém měsíci těhotenství. V minulosti se však tato krásná herečka se syrskými kořeny netajila tím, že trpí syndromem polycystických ovárií. O těchto vážných gynekologických problémech otevřeně psala i na svém Instagramu. Sáře proto přejeme, aby bylo její těhotenství, pokud možno bezproblémové, a aby si již zanedlouho mohla v náročí pochovat své vytoužené děťátko.

Zdroj: Instagram.com/saraaffasova, Instagram.com/martindonutil
Autor:
Publikováno: 10. 5. 2022 12:54 Nahlásit obsah