Nela Slováková řádila na své narozeninové party v Dubaji. Podle mnohých ale zvolila velmi nevhodný outfit

Nela Slováková řádila na své narozeninové party v Dubaji. Podle mnohých ale zvolila velmi nevhodný outfit Zdroj: Profimedia

Podnikatelka a influencerka Nela Slováková pojala oslavu svých 33. narozenin jako jednu velkou party. Spolu se svými kamarádkami odletěla na pár dnů slavit do Dubaje, kde se dle instagramových příspěvků pořádně rozparádily. Nela přitom slavila oblečená pouze v titěrných bikinách, ve kterých vyrazila i do klubu, což jí někteří sledující nedarovali.

Nela Slováková se u příležitosti oslav svých 33. narozenin plácla pořádně přes kapsu. S partou svých kamarádek vyrazila slavit až do dalekého Dubaje ve Spojených arabských emirátech. 

“Posledních pár narozenin stálo celkem za prd. Covid apod. A tak jsem si řekla že Kristova léta oslavím ve velkém. Svých pár nejbližších holek jsem opět trošku šokovala, ostatně jak mám ve zvyku. Nechala jsem vyrobit letenky a holkám poslala dopis s pugetem květin,” přiblížila Nela Slováková na Instagramu svým fanouškům, jak to všechno začalo.

Se svými kamarádkami začala brněnská podnikatelka slavit své 33. narozeniny už na palubě letadla. Oslavy posléze pokračovaly několik dnů v Dubaji a skončily až po příletu zpátky do Česka. Jak dokazují Neliny instagramové příspěvky, byla to jedna velká pařba.

“Toto je ta nejdokonalejší oslava narozenin, jakou jsem mohla mít. Děkuju holky, že jste tady se mnou a děláte mi to tady ještě dokonalejší. Strašně ráda jsem vás sem pozvala a nelituji jediného utraceného eura,” okomentovala Nela Slováková společnou fotku z dubajského klubu.

Zdroj: Shutterstock Lidé na Instagramu si však všimli, že oslavenkyně byla při výběru svého narozeninového outfitu velmi minimalistická. Nela Slováková si totiž oblékla titěrné dvoudílné plavky, které toho více odhalovaly, než zakrývaly. Tento outfit si na sebe vzala nejen na pláž, ale také do restaurace či klubu, což někteří její sledující nedokázali překousnout.

Objevily se názory, že Spojené arabské emiráty jsou arabskou zemí, kde se v nedostatečném zahalení nedostanete ani do obchodu s potravinami. Zvolený Nelin outfit, který si vzala do restaurace nebo do klubu, proto považují za nevhodný. 

“Budu jediná, komu se ty plavky nelíbí?” napsala Nele Slováková jedna ze sledujících. “Nejste jediná a naštěstí je mi to upřímně jedno, co se Vám líbí a nelíbí,” odpověděla jí pohotově brněnská influencerka.

Zdroj: Instagram.com/nelaslovakova
Autor:
Publikováno: 10. 3. 2023 09:52 Nahlásit obsah