Patricie Pagáčová předvedla parádní výskok. Podívejte se, jak zareagovali její psi

Patricie Pagáčová předvedla parádní výskok. Podívejte se, jak zareagovali její psi Zdroj: Profimedia

Herečka a moderátorka Patricie Pagáčová je veselá kopa. Dokazuje to i svými příspěvky na Instagramu. Tentokrát své sledující dostala fotkou, na které předvedla parádní výskok. Tento snímek podle svých slov pořídila na první pokus, když se šla projít se svou dcerkou Bibi a dvěma pejsky do pražského parku.

Fanoušci Patricie Pagáčové se shodují, že její Instagram je plný energie a optimismu. Když se cítí smutní, stačí, aby si prohlédli její příspěvky, a okamžitě je jim lépe. 

Herečka, moderátorka a maminka Patricie Pagáčová nyní všechny ohromila parádním výskokem, který předvedla, když vyrazila s dcerkou v kočárku a se svými dvěma psy do pražského parku.

“Tak si říkám, na kolik pokusů se dělá taková hezká fotka ve výskoku?” zeptal se zvědavě jeden ze sledujících. Ostatní tipovali, že podle pohledů psů to bylo na poprvé. “Jooo, na poprvé,” potvrdila Patrie Pagáčová, která je evidentně pro každou srandu.

Instagramoví fanoušci také obdivovali techniku Patriciina výskoku. Zvlášť maminky se shodly, že kdyby takto vyskočily, opřou se o madlo, vystřelí dítě z kočárku, kopnou psa a zlomí si nohu. Fotka krásná, ale nejvíc jsou pesani, jak nevěřícně čučí, co panička blbne,” dodal další sledující.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 18. 1. 2022 10:46 Nahlásit obsah