Proměna zpěvačky Adele: Z charismatické baculky svůdná kráska?

Proměna zpěvačky Adele: Z charismatické baculky svůdná kráska? Zdroj: plantbasednews.org

Kdo by neznal zpěvačku Adele, která se se svou skladbou Rolling in the Deep v září roku 2010 proslavila po celém světě. Tato charismatická usměvavá britská zpěvačka si okamžitě získala miliony fanoušků.

Krásná blondýnka kypřejších tvarů svým podmanivým hlasem a neustálým úsměvem okouzlila celý hudební svět. Nikdy se za svou postavu nestyděla, věděla, že ji její fanoušci milují hlavně pro její mimořádný hlas, nádherné písně a bezprostřední projev.

Zdroj: nypost.com Když se po 8 letech manželství rozvedla se Simonem Koneckiem, rozhodla se pro radikální změnu svého zevnějšku. I když vznikly různé fámy, že za jejím radikálním hubnutí jsou deprese z rozvodu, Adele vše důrazně popřela. Jak se sama vyjádřila, důvodem její změny je sedmiletý syn Angel. Pro něj chce být krásná, a hlavně v kondici, aby se mu při jeho aktivitách a hrách stala rovnocennou partnerkou.

Zdroj: nypost.com Zpěvačka 5. 5. 2020 oslavila své 32. narozeniny a svým fanouškům se ukázala v celé své kráse. Její postava i vzhled, to je opravdu něco. Z baculky je rázem nádherná štíhlá sexy kráska, která se původní Adele v ničem nepodobá. Pouze nezaměnitelný úsměv a hlas jí chválabohu zůstal. Autorka světově známých hitů je zkrátka pořád ta úchvatná zpěvačka, která nás svým hlasem vždy okouzlí.

Její fanoušci ji milovali a budou milovat, ať už má o téměř 50 kg víc nebo míň. Adele je pojem zpěvačky, která umí lidi svými texty rozplakat ale i rozesmát. Vždy je v nich spousta pravdy, životních zkušeností a hlavně poučení.  

Autor:
Publikováno: 25. 5. 2020 11:46 Nahlásit obsah