Šéfkuchařka Kamu se rozepsala o svém stesku po Česku. Zmínila se také, že je rok bez umělých prsou

Šéfkuchařka Kamu se rozepsala o svém stesku po Česku. Zmínila se také, že je rok bez umělých prsou Zdroj: Profimedia

Kuchařka a influencerka Kamu navštívila Českou republiku před více než jedním rokem. Občanským jménem Kamila Rundusová totiž se svým manželem Robim zakotvila až na Kostarice, kde provozují zmrzlinárnu. O tom, jak se jí stýská po domově, se Kamu rozepsala na svém Instagramu. Po čem se ale už nebaží, jsou její dřívější umělá prsa.

“Už je to víc jak rok, co jsem byla v Čechách, co jsem viděla mámu a co jsem si nechala “vyndat prsa”. Čechy mi chybí, hlavně teď v létě.. jojo, léto v Čechách, to je jenom jedno,” přiznala se Kamila Rundusová otevřeně k tomu, že v daleké Kostarice stále myslí na svou domovinu.

Ve svém instagramovém postu rovněž přiznala, že by byla v Česku ráda se svými nejbližšími, kteří aktuálně procházejí velmi náročným obdobím.

“Máma mi chybí… hodně mi chybí, teď si prochází hustým obdobím a já bych si přála ji obejmout. Šťastně se vdala a týden po svatbě našli jejímu novomanželi nádor na plicích a na ledvině. Dnes je můj nový nevlastní taťka po operaci a všechno zmákne. Jasně, že spolu všechno zmáknou, jsou přece nejlepší. Chyběj mi oba. Chybí mi brácha,” rozepsala se Kamu o svém stýskání, i když se jí aktuálně na Kostarice daří skvěle. 

V této středoamerické zemi si totiž Kamila Rundusová se svým manželem Robim vybudovala hnízdečko lásky a zároveň otevřela zmrzlinárnu. Její podnik se konkrétně jmenuje Gelato Mágico a nabízí celou řadu veganských zmrzlin vyrobených z čerstvého ovoce a bioingrediencí.

Po čem se ale kuchařce Kamu zaručeně nestýská? Jak přiznala na Instagramu, je to po umělých ňadrech, která si nechala “vydělat” přesně před rokem.

“Zato ty umělý prsa ty mi nechyběj ani trochu, je mi bez nich skvěle. To bylo rozhodnutí! A vůbec, cítím se teď tak dobře. Miluju se. Moc se miluju. Miluju svůj život. Mám všechno, nic víc už nepotřebuju. Občas si postesknu, to jo… a pak se kolem sebe rozhlídnu a řeknu si, co ty bys pořád jenom chtěla, co zrovna nemáš. No, nemám svoje holky. Ty mi chyběj,” posteskla si Kamila Rundusová také po svých českých kamarádkách.

Kamu zároveň svým sledujícím slíbila, že příští rok do Česka rozhodně přijede, na což se osobně velmi těší. “Příští rok přijedu. Věřim, že s novou knížkou a že zase objedeme Čechy a budeme z našich knížek předčítat a vařit dobroty. Všechno bude. A všechno je. A je to krásný. A domov? Ten si nosím v srdci. Čechy moje… ale tady je teda taky fajn,” zakončila své instagramové stýskání Kamila Rundusová.

Zdroj: Instagram.com/chefkamu

Autor:
Publikováno: 3. 8. 2022 10:13 Nahlásit obsah