Těhotná Emma Smetana odjela před koronavirem na exotické Bali. V plavkách ukazuje bříško v 7. měsíci těhotenství

Těhotná Emma Smetana odjela před koronavirem na exotické Bali. V plavkách ukazuje bříško v 7. měsíci těhotenství Zdroj: Instagram.com @emmasmetana_music

Moderátorka Emma Smetana se se svým partnerem Jordanem Hajem a čtyřletou dcerkou Lennon izolovali na Bali. V exotické destinaci tráví několikatýdenní dovolenou. Jak napovídají fotky na Instagramu, užívají si ji plnými doušky. Emma Smetana je navíc již v sedmém měsíci těhotenství, má ovšem stále ukázkovou postavu.

Těhotná Emma Smetana a její partner Jordan Haj odjeli spolu se svou dcerkou před koronavirovou krizí, která aktuálně trápí Česko, na exotické Bali. Na ostrově tráví již několik týdnů a nic nenasvědčuje tomu, že by se chtěli vrátit zpátky do tuzemska.

Dlouhou dovolenou na Bali si velmi užívají. Díky parádnímu počasí tráví každou volnou chvilku na pláži, ale také jezdí po výletech. Před pár dny si například přivstali a vyrazili na otevřené moře, kde z loďky sledovali skákající delfíny.

Své zážitky z Bali těhotná Emma Smetana pravidelně postuje na svém instagramovém profilu. Zveřejnila rovněž několik svých fotek v plavkách, podle nichž by nikdo rozhodně netipoval, že je již v sedmém měsíci těhotenství. Emmě sice těhotenské bříško o něco vyrostlo, ale stále má výstavní postavu.

Zbývá pouze několik týdnů, než Emma Smetana přivede na svět svého druhého potomka. Jestli moderátorka a zpěvačka zůstane se svým partnerem Jordanem Hajem a čtyřletou dcerkou Lennon na exotickém ostrově i nadále, je velkou otázkou. Těhotná Emma Smetana své plány, kde bude rodit, zatím neprozradila.

Cestování je pro těhotnou Emmu Smetanu velkou životní láskou. Podle svých slov nikdy nevydrží na jednom místě. V minulosti žila například ve Francii a krátce rovněž v Německu a Belgii. A na exotickém ostrově Balí jí, zdá se, rozhodně nic nechybí.

Autor:
Publikováno: 18. 2. 2021 14:00 Nahlásit obsah