Poznejte nejstrašidelnější místa světa: Najdete je i u nás v České republice

Poznejte nejstrašidelnější místa světa: Najdete je i u nás v České republice Zdroj: wwww.ikipedia.com

Tak jako na světě najdeme spoustu krásných míst, na kterých bychom klidně dokázali žít, najdeme i taková místa, na kterých bychom nechtěli strávit ani jednu jedinou noc. Řeč je o strašidelných místech, které nás děsí svou ponurou atmosférou nebo třeba i pohnutou historií.

Po celém světě najdeme tisíce strašidelných míst, ze kterých nám jde mráz po zádech. Ať už se jedná o temné hřbitovy, lesy sebevrahů nebo opuštěné psychiatrické léčebny, tato místa spojuje jedno – tíživá atmosféra a negativní energie, která nás dokáže obklopit už jen při pohledu na záběry či fotografie z těchto míst.

Dnes jsme pro vás připravili video, ve kterém se vydáme na osmičku těchto strašidelných míst. Už nyní vám ale prozradíme, že uvidíte dvě, která se dokonce nachází v České republice. Pokud tedy patříte mezi milovníky horrorů nebo třeba jen rádi navštěvujete temná místa, můžete si o volném víkendu vyrazit na strašidelný výlet.

TIP: Jak vypadají lidé, kteří se narodili s částmi těla navíc? Podívejte se ZDE

Opuštěná psychiatrická léčebna v italské Parmě Zdroj: hiveminer.com

Mimo to však uvidíte například děsivý ostrov plný panenek, les, kde spousta lidí dobrovolně ukončuje svůj život nebo opuštěnou psychiatrickou léčebnu. Užijte si naše video a napište nám do komentářů, zda jste už někdy navštívili nějaké podobné děsivé místo.

Autor:
Publikováno: 4. 2. 2020 09:48 Nahlásit obsah