Chlapeček se narodil s dlouhými a hustými vlásky: Své první stříhání absolvoval už ve svých 12 týdnech

Chlapeček se narodil s dlouhými a hustými vlásky: Své první stříhání absolvoval už ve svých 12 týdnech Zdroj: Metro.co.uk

Zatímco ostatní děti jdou na své první stříhání až po prvním roce svého života, vlasatý Arthur Patel byl navzdory pověrám u kadeřnice už ve svých 12 týdnech. Tento britský chlapeček totiž přišel na svět s dlouhými a hustými vlásky, které mu stále rostou. Nyní má 21 měsíců a už byl na stříhání celkem 8krát.

Když se malý Arthur narodil, vykoukl na svět s nádherně dlouhými, hustými a tmavými vlasy. Jeho neobvyklým vzhledem byla překvapena nejen jeho maminka Anna, ale také porodní asistentky.

„Strašně mě zaujalo, jak všichni lidé v porodnici reagovali na mého chlapečka. Porodní asistentky, lékaři i další maminky, se kterými jsem se setkala, neskrývali nadšení. „Ó můj bože, podívej se na jeho vlasy!“ Tak to byla jejich nejčastější věta,“ směje se maminka vlasatého chlapečka Arthura.

Zdroj: Metro.co.uk Jedna těhotenská pověra říká, že když čekáte vlasaté miminko, pálí vás žáha. Chlapečkova maminka s tím nesouhlasí, protože během svého těhotenství nic takového nezažívala. „Historku mám až z porodu. Když jsem byla na porodním sále, lékaři a asistentky mě několik hodin ujišťovali, že dítě bude za chvíli venku, protože už vidí jeho vlasy,“ vypráví Anna.

Zdroj: Dailymail.co.uk Chlapeček Artur má v současnosti 21 měsíců a vlasy mu stále rostou jako o závod. Co ale k smrti nesnáší, je právě stříhání vlasů. Na zastřihnutí byl celkem už osmkrát, o čemž si rodiče „běžného“ dvouleťáka můžou nechat jenom zdát.

Maminka Anna svého synka dostane ke kadeřnici jenom stěží. V kadeřnickém křesle přitom vydrží sedět jenom tehdy, když mu jeho máma pouští videa s prasátkem Peppou. I přesto je pro něj návštěva kadeřnického studia velmi traumatický zážitek.

„Za kadeřnicí se vydáváme jenom tehdy, když už mu lezou do očí a je mu to nepříjemné. Arthur často dostává na svou delší ofinu také sponku, takže si o něm dost lidí myslí, že je holčička,“ vypráví své zážitky maminka vlasatého chlapečka.

Zdroj: Dailymail.co.uk A po kom má Arthur tak nádhernou a rychle rostoucí hřívu? Když jeho maminka prohlížela staré rodinné fotky, zjistila, že za vše můžou skutečně geny a že gen "vlasatosti" malý chlapec zdědil po svém tátovi Richardovi.

Autor:
Publikováno: 26. 6. 2019 10:10 Nahlásit obsah