Toto je 10 nejhorších českých jídel podle prestižního světového žebříčku. Většina Čechů na tyto pochoutky nedá dopustit

Toto je 10 nejhorších českých jídel podle prestižního světového žebříčku. Většina Čechů na tyto pochoutky nedá dopustit Zdroj: Shutterstock

Už jste se někdy zamýšleli nad tím, jaká jsou nejhorší česká jídla? Mezinárodní kulinářský průvodce Taste Atlas na to má jasnou odpověď. Zveřejnil žebříček 10 nejhorších českých jídel, který vás naprosto překvapí. Některé pochoutky uvedené v tomto žebříčku totiž velmi milujeme a jsou pravidelně na našich talířích.

Nejhorší česká jídla podle Taste Atlas

Které pokrmy české kuchyně patří mezi vaše nejméně oblíbené? Na nejméně populární česká jídla se zaměřil také kulinářský web Taste Atlas. Právě jeho uživatelé na základě průběžného hlasování vytvořili žebříček 10 nejhorších českých pokrmů.

Zdroj: Shutterstock Za zmínku rovněž stojí, že pozice konkrétních jídel v žebříčku se mění podle toho, jak je hodnotí sami uživatelé kulinářského webu Taste Atlas. Jaké pokrmy se tedy umístily v desítce nejhorších jídel Česka? Jsou to následující pochoutky, u řady z nich nebudete chápat, proč je ostatní lidé nemají rádi.

10. Utopenci

9. Buchtičky se šodó

8. Dršťková polévka

7. Jelito

6. Kyselo

Zdroj: Shutterstock 5. Zeleninová polévka

4. Rýžový nákyp

3. Nudle s mákem

2. Houbový kuba

1. Rybí polévka

Zdroj: Shutterstock Žebříček 4 nejhorších českých masových jídel podle Taste Atlas

Kulinářský web Taste Atlas vydal rovněž žebříček 4 nejhůře hodnocených českých masových jídel. Schválně - máte tipy, které pokrmy se do TOP 4 dostaly? Na 4. místě se umístila sekaná, na 3. místě karbanátky, na 2. místě kuře na paprice a vítězem této kategorie se stal legendární katův šleh.

Zdroj: Tasteatlas.com,Tasteatlas.com
Autor:
Publikováno: 6. 4. 2023 10:22 Nahlásit obsah