Kategorie Dort

Článek
Valentýn se blíží, překvapte svou drahou polovičku zamilovanými dezerty.
Valentýn se blíží, překvapte svou drahou polovičku zamilovanými dezerty. Přemýšlíte, co darovat na Valentýna své drahé polovičce? Zkuste letos upéct tyto chutné a skvěle vypadající dezerty! Vždyť přece ručně dělané dárky, vyvolají tu největší radost.
Článek
Nejbarevnější dezert všech dob - duhový dort s leopardím vzorkem
Nejbarevnější dezert všech dob - duhový dort s leopardím vzorkem Dochází vám inspirace na dort, kterým chcete potěšit vaše dítko? Nebo si chcete jen tak upéct nějakou mňamku či potěšit kolegyně v práci? Máme pro vás tip na super originální duhový dort s leopardím vzorem.
Článek
Tento jednoduchý nepečený domácí cheesecake s Nutellou si jednoduše zamilujete!
Tento jednoduchý nepečený domácí cheesecake s Nutellou si jednoduše zamilujete! Chcete potěšit mlsné jazýčky ve vaší rodině a upéct jim něco dobrého? Pokud ano, určitě vyzkoušejte tento lahodný, domácí, kokosový cheesecake! Nejen, že ho hravě zvládnete doma, ale navíc ho nemusíte péct, jeho příprava vám tedy zabere pár minut a uvidíte, že z něj všichni budou nadšeni!
Článek
Figurky na svatební dort, ale trochu jinak
Figurky na svatební dort, ale trochu jinak Pro některé je svatba tou nejserióznější událostí v životě. Jiní naopak ten svůj velký den berou s nadhledem a možná si chtějí užít i trochu srandy.
Článek
Soutěžní recept: Želé dort
Soutěžní recept: Želé dort Recept na skvělý želé dort.
(2) Načíst více