Kategorie Evoluce

Článek
Pozoruje vás váš pes, když vykonává potřebu? Je to známka důvěry
Pozoruje vás váš pes, když vykonává potřebu? Je to známka důvěry Ačkoliv by se nám, páníčkům našich čtyřnohých lásek, mohlo zdát, že jsou to naše spřízněné duše, kterým dokonale rozumíme a oni naopak nám, jejich chování nás dokáže občas překvapit a lehce vykolejit.
Článek
Zásadní rozdíly mezi muži a ženami: Hlavní roli hraje biologická minulost
Zásadní rozdíly mezi muži a ženami: Hlavní roli hraje biologická minulost Říká se, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Toto rčení vyplývá z naší vzájemné rozdílnosti. Ačkoliv to ve vztahu s protějškem myslíme dobře, dochází mezi námi k nechtěným střetům a nedorozuměním. Proč to tak je? Muži a ženy jsou ve své podstatě velmi odlišní. A to hlavně v následujících bodech.
Článek
Máte i vy tyto dírky nad ušima? Přečtěte si, co to znamená a zda jsou nebezpečné
Máte i vy tyto dírky nad ušima? Přečtěte si, co to znamená a zda jsou nebezpečné Určitě jste si také všimli, že někteří lidé, a nejedná se o pozůstatek piercingu, mají nad svýma ušima malinkaté dírky. Co tyto dírky znamenají a jsou nebezpečné?
Článek
6 fascinujících částí těla, za které může evoluce!
6 fascinujících částí těla, za které může evoluce! Na lidském těle existuje několik částí, které již nejsou funkční. Jsou klasickým důkazem evoluce a ukazují rozdíl mezi moderním člověkem a jeho předky.