Březnový úplněk 2023 ve znamení Panny: Jak ovlivní jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Březnový úplněk 2023 ve znamení Panny: Jak ovlivní jednotlivá znamení zvěrokruhu? Zdroj: Shutterstock

V úterý 7. března 2023 přesně v 13:40 nastane březnový úplněk. Jelikož se tento úplněk nachází ve znamení Panny, toto umístění nám umožní hledat srozumitelnost a řád. Jakým způsobem vůbec březnový úplněk 2023 ovlivní jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Berany čeká spousta pracovních povinností

V období březnového úplňku budou mít Berani plno pracovních povinností. Ve svém zaměstnání budou velmi efektivní a budou se blížit ke svému vytyčenému profesnímu cíli. Na druhou stranu by si Berani měli hlídat své zdraví a správný jídelníček a v případě potřeby navštívit lékaře. 

Býci budou mít štěstí v lásce

V době úplňku 7. března 2023 budou mít lidé ve znamení Býka štěstí v lásce. Březnový úplněk přeje trvalým, ale také novým vztahům. Pokud Býci zrovna hledají tu pravou nebo toho pravého, doba kolem 7. března je pro ně ideálním obdobím pro seznámení a navázání nového vztahu. Tak hurá na rande!

Blíženci se budou starat o zdraví svých blízkých

Lidé ve znamení Blíženců by se měli v době kolem březnového úplňku více zaměřit na zdraví svého milovaného blízkého. Blíženci pravděpodobně místo práce dají aktuálně přednost rodinnému životu. V oblasti nemovitostí je však mohou čekat znepokojivé zprávy.

Raky čekají velká dramata

V případě lidí narozených ve znamení Raka způsobí březnový úplněk 2023 velká dramata. Toto emocionální vodní znamení tak bude muset v době kolem 7. března 2023 postupovat velmi opatrně. Raci by si měli dát zvláště pozor na správnou komunikaci se svými blízkými.

Zdroj: Shutterstock Lvi si musí dávat pozor na finance

Během březnového úplňku 2023 budou mít Lvi hlouběji do kapsy. Na finance by si proto měli dávat obzvlášť pozor. Je důležité, aby se zdrželi velkých nákupů a jiné formy rozhazování. Navíc lidé ve znamení Lva jsou ohroženi možnou ztrátou zdroje svých příjmů.

Panny čeká velká životní změna

Pro lidi narozené ve znamení Panny představuje úplněk v úterý 7. března 2023 možnou velkou změnu v jejich životech. Toto hvězdné znamení by mělo otevřít brány své mysli a nechat plynout své touhy. To však může být v rozporu s jejich současným partnerským vztahem. Zda Panny zůstanou stát pevnýma nohama na zemi, bude záležet jenom na nich samotných.

Váhy by měly odpočívat

Pokud jste se narodili ve znamení Vah, nechte v době březnového úplňku 2023 odpočinout své tělo i mysl. Zkuste vypnout, vzít si volno v práci a odjet kamkoliv na dovolenou. Tento přístup, díky kterému naberete nové síly, vám jenom prospěje.

Štíři potkají nové lidi

Březnový úplněk 2023 se pro Štíry ponese zejména v poznávání nových lidí, toto hvězdné znamení si užije také spoustu zábavy. Kromě příjemných věcí Štíry čekají také drobné konflikty v partnerských vztazích, nepůjde ale o nic vážného.

Zdroj: Shutterstock Pro Střelce bude březnový úplněk kariérně úspěšný

V době kolem úplňku 7. března 2023 čeká Střelce obrovský průlom v jejich dosavadní profesní kariéře. Mohou se těšit na povýšení nebo na přestup do nové práce, kde budou spokojenější i lépe finančně ohodnocení. Březnový úplněk naznačuje, že by se Střelci přes své kariérní úspěchy měli stále soustředit na svou rodinu.

Kozorohy osloví múza

Pro Kozorohy se březnový úplněk 2023 ponese v duchu velkého tvoření. Toto hvězdné znamení bude velmi kreativní a osloví jej múza. Umělecké a kreativní projekty, do kterých se Kozorohové pustí, vždy zdárně a úspěšně dotáhnou do konce.

Ryby se zaměří na vztahy

Pro lidi narozené ve znamení Ryby se stanou ústředním bodem březnového úplňku vztahy. V tomto směru se jim vyplatí udělat krok vpřed a učinit důležité rozhodnutí. Ať už jde třeba o zasnoubení, ale také rozchod. Ryby se však mohou stát během úplňků emocionálně zranitelnější, proto by měly postupovat velmi opatrně.

Zdroj: Lifestyleasia.com
Autor:
Publikováno: 7. 3. 2023 10:15 Nahlásit obsah