Horoskop na 33. týden (13.8. 2019 - 25.8. 2019)

A další týden je tu! Budeš zářit samým štěstím nebo tě naopak čekají jen starosti? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Tento týden si budeš opravdu užívat! Na chvilku zapomeneš na všechny povinnosti a zásady. Rozhodneš se, že si taky jednou užiješ všechno, jak by sis přála a probudíš v sobě dávno zapomenuté touhy. S chutí do toho!

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Kolegové v práci ti bohužel většinu času lezou pořádně na nervy. Pokus se vžít do jejich situace, pochopit jejich problémy a chování, dívat se na ně z jejich pohledu. Ukážou se ti v jiném světle a hned budou o něco snesitelnější.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Ráda by sis užívala, kolik jen hrdlo ráčí. Bohužel se tě od toho všichni snaží odradit a snaží se tě usměrňovat. Divoký život sice pro tebe není nic dlouhodobě udržitelného, ale na chvilku by sis to mohla zkusit. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední dobou jsi ve svém životě udělala pár důležitých rozhodnutí a zatím se jich pevně držíš. Tento týden ale přijde pěkně tvrdá zkouška. Téměř každý se tě bude snažit přesvědčit, abys svá předsevzetí porušila. Měj pevnou vůli!

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Tento týden většina kolegů i vedoucích v práci vstane z postele tou špatnou nohou. To odstartuje kolotoč nepřiměřených situací, zbytečných hádek a dusné atmosféry. Pokus se jakýmkoliv konfliktům vyhnout a v klidu se věnovat své práci.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Následující týden budeš mít potřebu chovat se ochranářsky, když se ti bude zdát, že někdo zachází špatně s tvými blízkými. Buď hlavně opatrná, abys spíš nevyvolala nějaké faux pas. Někdy můžeš narážku jen špatně pochopit a trapas je na světě.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Tvůj vztah v poslední době není zrovna pohádkový. S partnerem se nemůžete na čemkoliv shodnout a čas radši trávíte každý sám. Netlač na pilu se zlepšením, nechej věci plynout chvíli tak, jak jsou. Ono se to nakonec samo nějak vyvrbí. 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Neboj se navazovat nové vztahy. Zvláště pak s lidmi, kteří patří mimo okruh tvých známých. Poznáváním nových lidí si rozšíříš obzory a třeba potkáš i kamarády na celý život.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Čeká tě dost náročný týden. Nejen, že budeš mít hodně práce, ale budou po tobě také vyžadovat spoustu maličkostí, které k tvé práci ale patří. Tak buď pečlivá a nezapomínej i na ty sebemenší detaily, které lze lehce přehlédnout.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Tento týden tvému vztahu zrovna přát nebude. Nebudete s partnerem naladěni na stejnou vlnu a bude vám dlouho trvat, než pochopíte, co ten druhý vůbec očekává. Nebude to ale trvat věčně, takže nepodléhej zbytečně panice.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

V práci se ti povede, jako už dlouho ne. I ten sebetěžší úkol zvládneš levou zadní, a ještě se budeš poohlížet po nějaké práci navíc. Takže se nelekej ani těch největších výzev a jdi s chutí do toho.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Všichni okolo budou doslova zářit radostí z toho, že zrovna ty jim děláš společnost. A sami ti budou tu radost vracet, aniž by sis o cokoliv z toho řekla. Takže tě čeká skvělý týden s úžasnou náladou. 

Autor:
Publikováno: 19. 8. 2019 10:12 Nahlásit obsah