Plesové šaty podle znamení zvěrokruhu: Zjistěte, které vám sluší nejvíc

Plesové šaty podle znamení zvěrokruhu: Zjistěte, které vám sluší nejvíc Zdroj: Shutterstock.com

Letošní plesová sezona bude během následujících týdnů na svém vrcholu. Ale vy si stále nedokážete vybrat šaty, které si vezmete na sebe a protančíte v nich střevíčky. Co s tím? Své plesové šaty si zvolte dle svého znamení zvěrokruhu, které nejlépe vystihuje vaši podstatu. Nejen, že vám budou velmi slušet, ale budete se v nich cítit naprosto skvěle!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.): Vzdušné a hravé šaty

Jedinečný, nezávislý a poněkud plachý Vodnář je vzdušným znamením. Tu nejlepší volbou tak pro ženy narozené v tomto znamení představují originální, vzdušné a jemné šaty, které zároveň vynikají svou hravostí. Sázkou na jistotu jsou například volně splývavé šaty v bleděmodré barvě s jedinečnými detaily.

Ryby (21. 2. – 20. 3.): Romantické plesové šaty

Ryby jsou ve své podstatě jemné romantické duše, které mají obrovskou schopnost emocionálního vcítění. Ženy tohoto znamení se budou nejlépe cítit v měkkých, náladových barvách, jako je lososová, starorůžová ale i červená nebo jemně fialová. Pro toto milé, moudré, klidné a nekonfliktní znamení jsou naprostý top šaty šité z volně splývavé a jemné látky.

Beran (21. 3. – 20. 4.): Plesové šaty odvážného střihu

Žena ve znamení Berana je odvážná, vášnivá, upřímná a velmi sebejistá. Její vlastnosti by se měly promítnout také do výběru plesových šatů. Čím je střih šatů odvážnější a barva výraznější, tím pro toto znamení lépe. Ideální barvou šatů pro ženu narozenou ve znamení Berana, které se řadí mezi ohnivá znamení, je jednoznačně červená.

Zdroj: Shutterstock.com

Býk (21. 4. – 21. 5.): Nadčasové plesové šaty

Býk je zemským znamením, které miluje ukotvenost, spolehlivost a praktičnost. Ženy ve znamení Býka nemají příliš v lásce změny, proto se ihned po hlavě nehrnou do nejnovějších módních trendů. Důležitá je pro ně nadčasovost, a to i při výběru plesových šatů. Ženy ve znamení Býka si libují zejména v měkkých barvách, které jsou inspirovány přírodou a zbožňují šaty, které vytvářejí elegantní siluetu.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.): Plesové šaty s různými detaily

Blíženci v sobě skrývají dvě naprosto odlišné osobnosti. Nikdy nevíte, kterou z nich budou chtít prezentovat. Ženy ve znamení Blíženců jsou společenské a zvídavé. Na ples jsou tak pro ně nejlepším řešením šaty, které zahrnují více odlišných detailů. A to například krajkový vzor, postupně vrstvenou sukni, špagetově na zádech zkřížená ramínka aj.

Rak (22. 6. – 22. 7.): Jednoduché bílé šaty

Raky známe jako velké snílky, kteří jsou zároveň velmi emocionálně založení. Vynikají svou věrností, a to nejen v partnerské rovině. Stojí stále i při svých přátelích a kamarádech, které mají kolem sebe, a proto se na společenských akcích celkem špatně seznamují. Okolním pozorovatelům se může zdát, že jsou Raci příliš chladní a rezervovaní. A s jakými šaty na plese zazáří žena ve znamení Raka? Jednoznačně s jednoduchými bílými šaty klasického střihu!

Lev (23. 7. – 22. 8.): Plesové šaty, které ční z davu

Odvážní a vášniví Lvi jsou rodilí vůdci, kteří naprosto zbožňují být středem pozornosti. Ženy-Lvice tak s láskou na plesy nosí šaty, díky kterým ční z davu. Ideální pro ně jsou šaty ve zlaté, bronzové, jantarové či vínové barvě, které jsou šité z blyštivé látky nebo poseté flitry.

Panna (23. 8. – 22. 9.): Plesové šaty s jemnými detaily

Ženy ve znamení Panny jsou velmi prakticky založené a vyzdvihují u věcí kolem sebe jejich účel. I když se také při výběru plesových šatů drží velmi při zemi a rozhodně se vyhýbají extravaganci, jsou velmi detailně orientované. Na šatech milují spoustu jemných, klasických detailů. Jde třeba o krajkové prošití, zdobné volánkové rukávy nebo drobné knoflíčky, které na Pannách vypadají naprosto úžasně.

Váhy (23. 9. – 23. 10.): Jednoduché šaty v přírodních odstínech

Váhy jsou vzdušným znamením, které miluje harmonii a klid a které je velmi přátelsky založené. Ženy narozené v tomto znamení se cítí nejlépe v šatech z jemných a měkkých látek (například hedvábí) v přírodních odstínech. Ženy tohoto znamení nemají rády přezdobené šaty, preferují jednoduché kousky kopírující jejich siluetu.

Zdroj: Shutterstock.com

Štír (24. 10. – 22. 11.): Ohnivě červené šaty s jedinečnými detaily

Ženy ve znamení Štíra jsou vášnivé, asertivní, sebevědomé a rozhodné. Rády se tváří tajemně a chladně. Toto ohnivé znamení si často vytváří svá vlastní pravidla. Pro ženy ve znamení Štíra jsou tak ideální volbou třeba krajkové šaty s jedinečnými detaily a vysokým rozparkem v ohnivě červené barvě.

Střelec (23. 11. – 21. 12.): Volné a pohodlné plesové šaty

Střelci milují zábavu a společnost. Kromě toho, že mají velký smysl pro humor, potřebují pro sebe i obrovský kus svobody. Ženy ve znamení Střelce se na plese budu skvěle cítit ve volných a pohodlných šatech, ve kterých mohou bez problémů protančit celou noc.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.): Stylová kombinéza nebo dámský kostýmek

Pro Kozorohy je typický smysl pro odpovědnost, ale i velké odhodlání. Pokud něco dělají, nepotřebují ostatní, aby jim to schválili. A to se týká i výběru šatů na ples. Ženy ve znamení Kozoroha chtějí na plese vyniknout, ale elegantním způsobem. Místo šatů si tak na ples klidně vezmou stylový overal nebo dámský kostýmek. Kozorohové jsou zkrátka nezávislí stůj co stůj.

Autor:
Publikováno: 10. 1. 2019 10:00 Nahlásit obsah